PIT - Polska Izba Turystyki

Kontakt dla mediów

Biuro Wykonawcze PIT

tel. 698 400 088
e-mail: rzecznik@pit.org.pl

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Dla mediów

» Start » Dla mediów
Kryształowy Globus 2018Kryształowy GLobus 2018_2

Kryształowy Globus dla Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej
22.11.2018

PIT i MT Targi po raz kolejny wspólnie przyznały nagrodę Fair Play Polskiej Turystyki Kryształowy Globus. W tym roku trafiła ona do Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej. Nagrodę z rąk prezesa Pawła Niewiadomskiego i prezes Urszuli Potęgi odebrał wiceprezes Zarządu Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej Aleksander Wierzba.

Kryształowy Globus jest nagrodą przyznawaną co roku przez Polską Izbę Turystyki oraz MT Targi. Jest wyrazem uznania za wysokie standardy działalności biznesowej, za uczciwość i etykę. To jedno z najważniejszych wyróżnień w branży turystycznej. W tym roku Kapituła Konkursu do ścisłego finału nominowała trzy firmy: Aktiv Tours Reisen z Gdańska, ETI (z siedzibą w Warszawie) oraz właśnie NAT.

Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach – działa na rynku turystycznym od 1997 r. i niedawno obchodziła swoje 20-lecie. W ofercie posiada 16 obiektów noclegowych, specjalizuje się w pobytach wakacyjnych i prozdrowytnych. W ofercie znajdują się także szkolenia, konferencje, turnusy rehabilitacyjne i rekreacyjne.

NAT jest synonimem aktywnego i zdrowego wypoczynku, cieszy się zaufaniem klientów, a jej profesjonalizm potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty. Od wielu lat jest członkiem Polskiej Izby Turystyki i aktywnie działa na rzecz branży turystycznej Śląska.
Całemu zespołowi NAT składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzenia samych sukcesów.