PIT - Polska Izba Turystyki

Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Nagrody

» Start » Nagrody

"Kryształowy Globus" 2016 dla Logos Tour

Biuro Logos Tour otrzymało nagrodę fair play polskiej turystyki „Kryształowy Globus”, przyznawaną wspólnie przez Polską Izbę Turystyki oraz MT Targi Polska. Podczas otwarcia targów TT Warszaw 2016 statuetkę odebrała prezes firmy Teresa Górecka.

Kryształowy Globus jest nagrodą przyznawaną co roku przez Polską Izbę Turystyki oraz MT Targi. Jest wyrazem uznania za wysokie standardy działalności biznesowej, za uczciwość i etykę – po prostu za grę fair w turystyce. W tym nagroda trafiła do jednego z najstarszych biur w Polsce, wieloletniego członka PIT – Logos Tour.

Logos Tour działa na rynku już od 35 lat i specjalizuje się w turystyce egzotycznej. Promuje turystykę kulturowo poznawczą i organizuje wyjazdy specjalistyczne na siedem kontynentów. Organizuje wyjazdy na plenery fotograficzne, rejsy, wyjazdy biznesowe, trekking, wyjazdy autokarowe oraz wyjazdy dla koneserów.

Teresa Górecka, prezes Logos Tour, odebrała statuetkę „Kryształowego Globusa” podczas otwarcia targów TT Warszaw 2016. Nagrodę wręczyli: prezes PIT Paweł Niewiadomski oraz prezes MT Targi Polska Urszula Potęga.