PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Oddział Wielkopolski

» Start » Aktualności » Aktualności z oddziałów » Oddział Wielkopolski
Walne Zgromadzenie O. Wielkopolskiego 2016/1 Walne Zgromadzenie O. Wielkopolskiego 2016/2 Walne Zgromadzenie O. Wielkopolskiego 2016/3

Odbyło się Walne Zgromadzenie Oddziału Wielkopolskiego
29.03.2016

W środę 23 marca 2016 w Poznaniu odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Wielkopolskiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki.

W sali konferencyjnej Centrum Targowego Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkali się członkowie oddziału, by podsumować minioną kadencję, wymienić się doświadczeniami i powitać nowe biura, które dopiero dołączyły do oddziału. Merytoryczna dyskusja na aktualne problemy trwała do późnych godzin popołudniowych.

Planowaną na godzinę 15:00 – właściwą część spotkania – poprzedziło szkolenie specjalisty w dziedzinie ochrony danych osobowych. Pan Marek Pióro zwrócił uczestnikom uwagę na aktualne problemy związane z tematem ochrony danych, w kontekście działalności podmiotów zajmujących się turystyką oraz podkreślił konsekwencje, jakie wiążą się brakiem wiedzy w temacie.

Następnie Prezes Oddziału Karolina Gnusowska-Weiss omówiła najważniejsze aspekty działalności Izby w minionej kadencji. Potem odbyły się wybory zarządu nowej kadencji. Prezesem została ponownie Karolina Gnusowska-Weiss, do Zarządu Oddziału weszli zaś: Anna Myślak z MTP, Grażyna Ostapiuk z Logostour i Maciej Wolski z Tene Tour. W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Michał Antkowski z Akces, Sylwia Rozwadowska z Ecco Holiday i Janusz Śmigielski z Grecos Holiday.

Wybrano też Delegatów z Oddziału Wielkopolskiego na WZ PIT. Zostali nimi: Karolina Gnusowska-Weiss, Anna Myślak, Grażyna Ostapiuk, Janusz Śmigielski i Maciej Wolski.