PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Oddział Warmińsko-Mazurski

» Start » Aktualności » Aktualności z oddziałów » Oddział Warmińsko-Mazurski

Spotkanie branży turystycznej w Ostródzie
26.08.2015

Oddział Warmińsko – Mazurski Polskiej Izby Turystyki serdecznie zaprasza do udziału w nowym wydarzeniu poświęconemu turystyce biznesowej, czyli Tourism and Events Expo. Ta branżowa impreza w formule B2B, z nowatorskim w skali kraju rozwiązaniem czyli profesjonalną giełdą Hosted Buyers.odbędzie się w dniach 8-9 października 2015 r.

System aranżowanych spotkań wystawców z odwiedzającymi sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów i podejmowaniu współpracy. Wśród wystawców znajdą się m.in. hotele z całej Polski, centra kongresowe, muzea i biura promocji miast, regionów i krajów. Odwiedzający to biura podróży i touroperatorzy z całej Europy.

W wydarzeniu wezmą udział touroperatorzy m.in. z: Danii, Białorusi, Niemiec, Holandii, Hiszpanii, Norwegii, Rosji i Ukrainy. Nowością będzie udział Hosted Buyers z Polski – przedstawicieli agencji eventowych i biur podróży organizujących incentive i business travel. Targi będą zatem okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń związanych z sytuacją branży turystycznej oraz eventowej w kraju i zagranicą.

Targom będą towarzyszyły warsztaty szkoleniowe dla hoteli. Tourism and Events Expo to również znakomita promocja Warmii i Mazur, jako regionu, w którym można połączyć spotkania biznesowe z wypoczynkiem.

Więcej informacji na http://tourismpoland.pl oraz na profilu targów na Facebooku.

Organizatorem targów jest Expo Arena Mazury. Oddział Warmińsko –Mazurski Polskiej Izby Turystyki objął imprezę patronatem.