PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Oddział Pomorski

» Start » Aktualności » Aktualności z oddziałów » Oddział Pomorski
23 Bal Turystyki 123 Bal Turystyki 223 Bal Turystyki 3

XXIII Bal Turystyki
13.03.2017

23 edycja Balu Turystyki inspirowanego filmem „ Wielki Gatsby”, którego organizatorem był oddział pomorski Polskiej Izby Turystyki w Gdańsku, odbyła się 24 lutego 2017 w Hotelu Scandic w Gdańsku.

W tym roku w imprezie wzięło udział 95 uczestników z Trójmiasta , Ustki oraz Łeby, a goście bawili się w stylu lat 20-tych i 30-tych. Oprawę muzyczną zapewnili : Śpiewający Dj -Sławek Bieniek oraz Dj Piotr. Gościnnie wystąpił też zespół absolwentów Akademii Muzycznej w Gdańsku TRIO MIO, który zaserwował gościom niezapomnianą dawkę filmowych przebojów w wersji instrumentalnej.

W programie znalazł się też kącik fotograficzny oraz tradycyjnie już Loteria Charytatywna zorganizowana we współpracy z LC Gedania Gdańsk. Hojne nagrody do loterii ufundowali sponsorzy: członkowie OP PIT: Dom Wczasowo- Sanatoryjny „Perła” w Ustce, Sanatorium „Fala” Stegna, Hotel Mercure Gdynia, Hotel Mercure Gdańsk oraz Urząd Marszałkowski, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, Gdańska Organizacja Turystyczna, Urząd Miasta Gdańska, Hotel Artus w Gdańsku, Hotel Bonum, Hotel Ibis, Hotel Scandic i inni.

„Podczas zabawy zebrano 3500 zł na projekt „ Ogrody Korczaka” w Domu Dziecka w Gdańsku - dla niepełnosprawnych dzieci porzuconych przez rodziców.” - mówi wiceprezes oddziału pomorskiego PIT Bogdan Donke. Zabawa trwała do białego rana, na kolejną zapraszamy za rok!