PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Oddział Pomorski

» Start » Aktualności » Aktualności z oddziałów » Oddział Pomorski

Wigilia w Pomorskim Oddziale PIT
16.12.2015

Dnia 15 grudnia 2015 r. w Hotelu Scnadic w Gdańsku odbyło się coroczne spotkanie Sprawozdawczo – Opłatkowe Oddziału Pomorskiego Polskiej Izby Turystyki.

W części oficjalnej zaprezentowano sprawozdanie z działalności Zarządu Oddziału tj.: z najważniejszych wydarzeń oraz działań podejmowanych w mijającym roku. Prezes Oddziału Remigiusz Dróżdż w swoim wystąpieniu jako najważniejsze wydarzenie akcentował otwarcie nowej siedziby PO PIT przy ul. Korzennej wraz z uruchomieniem punktu Informacji Turystycznej, który jest efektem podpisanego Porozumienia o Współpracy z Gdańską Organizacją Turystyczną. Oddział Pomorski zamyka rok 2015 szkoleniem dla egzaminatorów w procesie certyfikacji pilotów wycieczek PIT, które odbyło się w dniach 17-18.12.2015 r.

Po wygłoszonej prezentacji sprawozdawczej głos zabrali zaproszeni goście:
1. Andrzej Kindler – Wiceprezes PIT
2. Marta Chełkowska – Dyrektor Departamentu Turystyki i Promocji Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku
3. Anna Klajna – Wiceprezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej
4. Dorota Solochewicz – Dyrektor Festiwalu Czasu Wolnego i Turystyki – Free Time Festivals.

W spotkaniu uczestniczyła Dyrektor Hotelu Scandic Pani Monika Piechowska. Dodatkowo swoją ofertę zaprezentował portal usług medycznych firma Trendmed.

Po części oficjalnej przy dźwiękach kolęd odbył się wigilijny poczęstunek. Członkowie Oddziału Pomorskiego PIT oraz zaproszeni goście podzielili się opłatkiem i składali sobie wzajemnie życzenia świąteczne oraz noworoczne.