PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Oddział Podlaski

» Start » Aktualności » Aktualności z oddziałów » Oddział Podlaski
Podlaska Wigilia1Podlaska Wigilia2Podlaska Wigilia3

Wigilia w Podlaskim Oddziale PIT
15.12.2015

Członkowie, partnerzy i współpracownicy Podlaskiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki spotkali się 15 grudnia br. w Supraślu na tradycyjnym spotkaniu świątecznym.

Uroczysta kolacja wigilijna poprzedzona była spotkaniem branżowym pt. „Kierunki promocji i działań w sferze turystyki Województwa Podlaskiego”. Poza licznie zgromadzonymi Członkami PIT w spotkaniu udział wzięli goście: Bogdan Dyjuk, członek zarządu Województwa Podlaskiego, Alla Fedorova, konsul Konsulatu Generalnego Republiki Białoruś w Białymstoku, Piotr Tatara, dyrektor Biura Projektów Unijnych Polskiej Organizacji Turystycznej, Bartłomiej Andruk, prezes Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Polską Izbę Turystyki reprezentowała Beata Antos , dyrektor biura wykonawczego PIT. Spotkanie zorganizowała i poprowadziła prezes Podlaskiego Oddziału Izby Agnieszka Zyzało. Celem spotkania było przedstawienie przez zaproszone instytucje planów promocji województwa podlaskiego na rok 2016 i ustalenie wspólnej ścieżki działania w tym zakresie, tak aby podejmowane działania były spójne i jak najbardziej efektywne.
Korzystając z tak licznej obecności członków Polskiej Izby Turystyki Beata Antos w krótkim wystąpieniu podsumowała działania Izby w roku 2015, poinformowała o zmianach organizacyjnych w Izbie i przedstawiła obszary priorytetowe na najbliższy czas.

Podczas spotkania prezes Agnieszka Zyzało w imieniu prezesa Izby Pawła Niewiadomskiego wręczyła Odznaki Honorowe „Za zasługi dla Polskiej Izby Turystyki” przyznane przez Prezydium Izby dla zasłużonych działaczy Oddziału Podlaskiego: Mieczysława Żukowskiego, Dariusza Zyzało i Zbigniewa Deca. Odznaka jest formą podziękowania za szczególne zasługi w działaniach na rzecz branży turystycznej oraz umacniania i rozwoju struktur organizacyjnych Polskiej Izby Turystyki.