PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Oddział Mazowiecki

» Start » Aktualności » Aktualności z oddziałów » Oddział Mazowiecki
Workshop MROT1Workshop MROT2Workshop MROT3

Komercjalizacja produktów turystycznych Mazowsza
18.10.2017

Przedstawiciele Mazowieckiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki wzięli udział w workshopie poświęconym promocji i komercjalizacji produktów turystycznych województwa mazowieckiego.

Workshop poświęcony „Komercjalizacji sieciowych produktów turystycznych Województwa mazowieckiego” odbył się 12 października 2017 w Centrum Kultury Wilanów. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną.

W Konferencji udział wzięli przedstawiciele Oddziału Mazowieckiego PIT: prezes Dariusz Wojtal oraz wiceprezesi: Cezary Kasprowicz i Tadeusz Milik, który jest jednocześnie wiceprezesem MROT.

Przedstawiciele PIT wzięli udział w wydarzeniu na zaproszenie zastępcy Burmistrza Wilanowa Artura Buczyńskiego, który był w poprzednich kadencjach Prezesem MROT, Izabeli Stelmańskiej – z-cy Dyrektora Departamentu Turystyki w Urzędzie Marszalkowskim oraz Jana Błońskiego, prezesa MROT.

Po wysłuchaniu referatów dotyczących kierunkowych działań POT i MROT uczestnicy przystąpili do rozmów handlowych. Na sali workshopu prezentowane były wybrane produkty turystyczne Mazowsza, m.in.: Bitwa 1920 roku, Weekend z termami czy Industrialne Mazowsze.

Workshop był efektem wielu lat pracy nad przygotowaniem i wdrażaniem wybranych, najciekawszych miejsc i elementów oferty turystycznej na Mazowszu. Produkty były wyłaniane w toku prac warsztatowych, w których brali udział m.in. przedstawiciele Mazowieckiego Oddziału PIT. Tak powstał „ Produkt Regionalny Mazowsza”.