PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Oddział Łódzki

» Start » Aktualności » Aktualności z oddziałów » Oddział Łódzki
Łódzka wigilia1Łódzka Wigilia2Łódzka Wigilia3

Wigilia w Łódzkim Oddziale PIT
15.12.2015

15 grudnia odbyła się IX Wigilia Branży Turystycznej w Łodzi. We wnętrzach Wilii Wilhelma Teschemachera - Siedziby PTTK w Łodzi przy wigilijnych stołach spotkali się Członkowie Łódzkiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki oraz Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego.

Tradycyjnie na początku spotkania uroczyste życzenia dla całej branży turystycznej złożyli gospodarze Wigilii: Małgorzata Karwat - Prezes PIT Oddział Łódzki i Sylwester Pawłowski - Prezes ROTWŁ oraz goście Paweł Niewiadomski - Prezes PIT i Iwona Borowińska - Dyrektor Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi, która zabrała głos w imieniu Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej.

Na zakończenie części oficjalnej gospodarze odebrali Betlejemskie Światło Pokoju od Witosława Madeja Przewodniczącego Rady Chorągwi i od harcerzy z Chorągwi Łódzkiej Związku Harcerstwa Polskiego im. Aleksandra Kamińskiego.

Tradycyjnie podczas spotkania nie zabrakło czasu na dzielenie się opłatkiem, świąteczne potrawy, które zapewniła Restauracja Spolicowo i wspólne kolędowanie. Spotkanie wigilijne wzbogacił występ Zespołu Muzycznego Medley Group.

Największą niespodzianką spotkania było przybycie Św. Mikołaja wraz z rodziną. Uczestnicy po wykonaniu zadań wymyślonych przez mikołajową rodzinę otrzymali prezenty. Podobieństwo mikołajowej rodziny do osób związanych z PIT i ROTWŁ było zupełnie przypadkowe.

Wigilia upłynęła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, dzięki uczestnikom, którzy bardzo licznie przybyli, łącznie w Wigilii wzięło udział ponad 90 osób.

Pełna fotorelacja z Wigilii dostępna jest już na Facebooku