PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Komunikat PIT nr 6/2009
04.02.2009

      Już w najbliższy weekend (6-8.02) rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Turystyczne WROCŁAW 2009. Ponad 200 wystawców z całego świata, wśród nich touroperatorzy, regiony, państwa, atrakcje turystyczne, firmy eventowe, hotele, ośrodki SPA, uzdrowiska.

Organizatorzy przygotowali atrakcyjny program, z którym mogą się Państwo zapoznać na www.mttwroclaw.pl.

      Piątek (6.02) to dzień dla profesjonalistów. Tematem dnia będzie turystyka biznesowa. Warto przyjść, by nawiązać nowe kontakty biznesowe i przyjrzeć się trendom panującym na rynku.

      Targom towarzyszyć będzie I Zjazd Event Managerów połączony z dwudniową, interaktywną konferencją „Event z Pomysłem”. Odbędzie się także prestiżowa konferencja branżowa MPI Poland Club Winter Meeting „Marketing Destynacji”. - To okazja, by podjąć dyskusję o strategii długofalowego marketingu, nastawionego na rozwój i wzrost atrakcyjności miejscowości w turystyce biznesowej – mówi Magdalena Piasecka, prezes zarządu Convention Bureau Wrocław.

Firma Projekt Hotel zaprasza także na bezpłatne czterogodzinne seminarium „ABC Inwestora Hotelarskiego”

Zarejestruj się na www.mttwroclaw.pl!

      Przez trzy dni Targów wystawcy, partnerzy i zaproszeni przez nich goście w Strefie VIP przy filiżance kawy będą mogli spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Ważne, by klienci biznesowi zarejestrowali się na stronie www.mttwroclaw.pl. Upoważnia to do tańszego biletu i umożliwia umówienie się na spotkanie z wystawcami.

Zapraszamy na konferencje branżowe!

Rejestracja: www.mttwroclaw.pl/Konferencje

      Sobota i niedziela to dni otwarte dla publiczności. Gościem specjalnym będzie Wojciech Cejrowski. Organizatorzy zapraszają także na spotkanie z wrocławskim podróżnikiem Bogusławem Ogrodnikiem, który prawdopodobnie znajdzie się wkrótce na Księgach Rekordu Guinnessa - jako jedyny człowiek najpierw wspiął się na Moun Everest, następnie zanurkował na 163 m!

      Polecamy także Mistrzostwa Mindball (siłą fal mózgowych wrzucamy piłkę do bramki przeciwnika), jak i Kryminalną Grę Terenową wokół Hali Stulecia.

Polska Izba Turystyki zaprasza na stoisko nr 40.

Do zobaczenia!

Godziny otwarcia Targów: piątek, sobota godz. 10-18, niedziela godz. 10-17

Więcej informacji na www.mttwroclaw.pl. 

Z poważaniem,

Józef Ratajski
Wiceprezes
Polskiej Izby Turystyki