PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Komunikat PIT nr 4/2009
28.01.2009

      Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna wspólnie z Polską Izbą Turystyki Oddział Podlaski serdecznie zaprasza do udziału w Podlaskich Targach Turystycznych w Białymstoku, które odbędą się w terminie 20-22 marca 2009 r. Miejscem Targów po raz drugi będzie Hala Sportowa Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Świerkowej 20 A.

      Jest to jedyna tak duża i kompleksowa impreza o charakterze turystycznym w województwie podlaskim w ciągu roku, a zarazem szansa bezpośredniego kontaktu z wystawcami, ich ofertą i proponowanymi atrakcjami.

      Imprezy o podobnym charakterze mają w naszym województwie już ponad 10-letnią tradycję i co roku cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców regionu jak i Polski.

Wystawcy Podlaskich Targów Turystycznych będą mogli wziąć udział w następujących konkursach:

1. Konkurs na „najlepszą prezentację stoiska” - nagroda ufundowana przez Prezesa PROT - stoisko 6m2 na Targach w 2010r. – gratis,

2. Konkurs na „najlepszą ofertę przyjazdową do regionu” - nagroda ufundowana przez Prezesa PROT - ogólnopolska kampania medialna (TV, prasa, radio),

3. Konkurs na „najlepszą promocję szkoły o profilu turystycznym” - nagroda ufundowana przez Marszałka Województwa Podlaskiego,

4. Konkurs na „najlepszą prezentację obiektu noclegowo-gastronomicznego na Podlasiu” - nagroda ufundowana przez Marszałka Województwa Podlaskiego.

Dodatkowe nagrody zapewniają również patroni medialni.

      Podczas targów odbędzie się Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych, Study Tour Prezesów i Dyrektorów ROT-ów, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Dziennikarzy, a także impreza „Puszczańskie Hołubce”.
 
      Serdecznie zapraszamy do udziału w Podlaskich Targach Turystycznych w Białymstoku touroperatorów, regionalne i lokalne organizacje turystyczne, gestorów bazy noclegowej, przewoźników, agentów turystycznych, stowarzyszenia i samorządy, państwa sąsiednie (Litwa, Białoruś, Ukraina, Czechy, Słowacja, Rosja) którym zależy na promocji turystycznej własnego państwa, regionu i firmy.

      W załączeniu przekazujemy ulotkę targową i jednocześnie informujemy, że wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.podlaskieit.pl oraz kontaktując się z Biurem PROT pod numerem telefonu 085 653 77 97. Wszelkich informacji udzielą Państwu Dyrektor Biura PROT Jadwiga Dąbrowska i Komisarz Targów Agnieszka Ostaszewska (podlaskieit@podlaskieit.pl).

Z poważaniem,

Jadwiga Dąbrowska
Dyrektor Podlaskiej Regionalnej
Organizacji Turystycznej

Eugeniusz Ławreniuk
Prezes Podlaskiego Oddziału
Polskiej Izby Turystyki