PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Komunikat PIT nr 64/2008
27.11.2008

Mikołajki z Serwisem Informacji Turystycznych i Polską Izbą Turystyki

Organizujesz mikołajkowe spotkanie dla całej rodziny? Masz oryginalny pomysł jak spędzić imieniny najpopularniejszego świętego na świecie? Zaproś wszystkich do wspólnej zabawy w sobotę 6 grudnia razem z Serwisem Informacji Turystycznych PAP oraz Polską Izbą Turystyki!

Każdy, kto zdecyduje się na publikację zaproszenia na mikołajkową imprezę w formie informacji prasowej oraz złoży zamówienie do czwartku 4 grudnia, otrzyma 30% rabat na publikację w Serwisie Informacji Turystycznych PAP. Informacja może być wzbogacona o zdjęcia lub grafikę. Dzięki nam o wydarzeniu organizowanym przez Państwa dowiedzą się media, dziennikarze, osoby aktywne w branży turystycznej, samorządowcy oraz wszyscy odwiedzający portal Serwisu Informacji Turystycznych PAP.

Oferujemy publikację informacji prasowych w dedykowanym portalu Serwisu Informacji Turystycznych PAP www.serwisturystyczny.pap.pl, który jest jednym z kanałów dystrybucji informacji prasowych. Portal pozwala na wyszukiwanie i przeszukiwanie informacji, archiwizowanie ich, zamieszczanie zapowiedzi konferencji branżowych i konferencji prasowych (kalendarium), umieszczanie linków bezpośrednio do stron autorów informacji, subskrybowanie newslettera, zamieszczanie serwisów dedykowanych, zdjęć, grafiki i plików multimedialnych.

Oferujemy również dotarcie Państwa informacji wraz z głównym serwisem informacyjnym Polskiej Agencji Prasowej do redakcji największych mediów ogólnoinformacyjnych, zarówno ogólnopolskich jak i regionalnych – gazet, stacji radiowych i telewizyjnych. Wraz z newsletterem zostaną one rozesłane do magazynów i partnerskich portali zajmujących się turystyką, do wielu podmiotów działających na polskim rynku turystycznym oraz osób z branży turystycznej i wszystkich zainteresowanych turystyką.

Szczegółowych informacji na temat akcji promocyjnej udzielają:

Dominika Paśnikowska - Krenczyk

tel. 22 509 26 18

Karolina Bogusławska

tel. 22 509 24 85

e-mail: turystyka@pap.pl

Szczegóły dotyczące usług Serwisu Informacji Turystycznych PAP można również znaleźć na stronie: http://www.serwisturystyczny.pap.pl


Z poważaniem,

Józef Ratajski
Sekretarz Generalny
Polskiej Izby Turystyki