PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Komunikat PIT nr 61/2008
18.11.2008

      Nadszedł czas przygotowań do kolejnej, jubileuszowej XV już edycji Międzynarodowych Targów – Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur”, które odbędą się w dniach 27 lutego – 1 marca 2009 w hali Expo przy ul. Stefanowskiego 30 w Łodzi.

      Głównym celem targów jest zaprezentowanie w Łodzi inicjatyw oraz projektów realizowanych przez instytucje i organizacje powołane do promowania walorów turystycznych miast, państw i regionów świata; ich historii, kultury, obyczajów, a także ofert licznych biur podróży.

      Przyszłoroczna edycja NA STYKU KULTUR będzie stać pod znakiem dwóch specjalnych prezentacji: pod hasłem SPAcerkiem po zdrowie odbędzie się prezentacja uzdrowisk i ich ofert leczniczo-rehabilitacyjnych, SPA oraz wellness. Kolejnym tematem przewodnim targowej prezentacji będzie Qulturalne Miejsce Spotkań, w ramach którego chcemy przedstawić turystykę kulturową, Europejskie Stolice Kultury, dziedzictwo UNESCO, eventy, wydarzenia kulturalne oraz Wypoczynek z duchami obejmujący atrakcje turystyczne posiadające ciekawe legendy i… sympatyczne duchy. Nowością, jaką chcielibyśmy pokazać osobom odwiedzającym targi, będzie Pawilon „Arabski” z krajami Azji Zachodniej oraz Afryki Północnej.

      Tematyka: promocja państw, miast, regionów turystycznych świata, obiektów turystycznych; oferty: biur turystycznych, obiektów noclegowych, gospodarstw agroturystycznych, samorządów lokalnych; turystyka kulturowa i kulinarna; usługi: przewozowe, ubezpieczeniowe; oprogramowanie dla turystyki; wydawnictwa.

Region Partnerski – Województwo Lubuskie

Kraj Partnerski – Litwa

Targom towarzyszyć będą:

· Jarmark Turystyczny – workshop organizowany przez TTG Poland

· Konkurs na najciekawszą ofertę promocji targowej o medal NA STYKU KULTUR 2009

· POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI Wojewódzki Etap Konkursu

· Pokazy kuchni regionalnych

· Prezentacje filmów promocyjnych Wystawców

· Gala Wieczorna dla Wystawców - w ogrodach firmy InterSolar odbędzie się wręczenie targowych nagród, a uroczystej kolacji towarzyszyć będzie występ jazzbandu 

      Zapraszamy Państwa także do współpracy przy redagowaniu specjalnego Dodatku Targowego przygotowywanego przez Wiadomości Turystyczne oraz stron targowych w TTG Poland. Państwa materiały reklamowe znajdą się w gazetach dystrybuowanych przed i podczas targów, otrzymają ją wszyscy Wystawcy, a dla Zwiedzających będzie to przewodniki po targach.

Serdecznie zapraszamy do udziału i współtworzenia XV Międzynarodowych Targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR.

      Tak jak w zeszłym roku PIT Oddział łódzki na targach będzie mieć swoje stoisko. Zapraszamy wszystkie chętne firmy do wystawiania się wspólnie na targach. Członkowie PIT, którzy będą na wspólnym stoisku mogą liczyć na zniżkę 20%.

STOISKO BĘDZIE WIELOKROTNOŚCIĄ MODUŁU 1M. X 2M., JEST TO MIN. WIELKOŚĆ STOISKA JAKĄ MOŻNA ZAMÓWIĆ.

CENA STOISKA 1 MODUŁU TO 487 PLN NETTO I ZAWIERA: 2 M 2 STOISKA ZABUDOWANEGO, LADĘ, STOŁEK BAROWY

Proszę o zgłoszenia e-mailem do 10.12.2008 na adres lodz@pit.lodz.pl

W razie pytań służę pomocą. Proszę pisać lub dzwonić.

Z poważaniem,

Jan Różalski
Polska Izba Turystyki
Oddział Łódzki w Łodzi


Józef Ratajski
Wiceprezes
Polskiej Izby Turystyki