PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Komunikat PIT nr 14/2008
27.02.2008

      Polska Izba Turystyki serdecznie zaprasza do udziału w XIII Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2008, które odbędą się w dniach 18 - 20 kwietnia 2008 na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

      Dla naszych Członków przygotowaliśmy po raz kolejny specjalną ofertę uczestnictwa w ramach wspólnego stoiska z zabudową standardową.

      Do dyspozycji lada (100x50 cm, wys. 50 cm) oraz wspólne zaplecze, koszt 1.100,00 zł + VAT. Pakiet zawiera także: wpis do katalogu w formie stopki teleadresowej oraz opłatę rejestracyjną. Pozostałe elementy stoiska - koszt wg cennika.

      Zainteresowanych uprzejmie prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do Biura Wykonawczego PIT: e-mail: bwpit@pit.org.p. wraz ze stopką teleadresową (nazwa firmy, adres, kod pocztowy, nr tel., nr fax., strona www, e-mail) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 marca br.

Ilość miejsc ograniczona.

                                                                                            II


      Polska Izba Turystyki wspólnie z Międzynarodowymi Targami Polska ogłasza KONKURS pod hasłem „Weekend dla Mieszczucha ”, którego rozstrzygnięcie nastąpi jak co roku podczas uroczystego zakończenia targów turystycznych LATO 2008.
Konkurs skierowany jest do biur podróży oraz ośrodków wypoczynkowych, a dotyczy ofert na terenie kraju. 

                                                      Regulamin „Weekendu dla Mieszczucha”

      Oferta konkursowa powinna zawierać szczegółowy program minimum 3-dniowego pobytu w kraju z uwzględnieniem następujących informacji:
- Nazwa miejscowości i krótki jej opis ( możliwości dojazdu).
- Zakwaterowanie – nazwa obiektu, kategoria.
- Ilość noclegów ( minimum 2 noclegi).
- Wyżywienie – ilość posiłków.
- Atrakcje turystyczne oferowane turystom w zależności od wieku (dorośli, dzieci, młodzież) uwzględniające aktywne formy wypoczynku.
- Cena.

      Nagrodą w Konkursie jest dyplom ufundowany przez Polską Izbę Turystyki oraz ufundowana przez Międzynarodowe Targi Polska nagroda w postaci 4 m² powierzchni wystawienniczej na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2009.

       Uprzejmie prosimy o przesyłanie ofert na adres Biura Wykonawczego PIT : fax: (22) 826 55 36, e-mail: bwpit@pit.org.pl lub na adres MTPolska: fax: (22) 622 31 76, e-mail: info@mtpolska.com.pl w nieprzekraczalnym terminie do 30 marca 2008 r.

Z poważaniem
Józef Ratajski
Wiceprezes PIT