PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Komunikat PIT nr 8/2008
01.02.2008

      W imieniu Podlaskiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki oraz Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej serdecznie zapraszam na Podlaskie Targi Turystyczne w Białymstoku, które odbędą się w dniach 14-16 marca 2008 roku w Białymstoku w Hali Sportowej Uniwersytetu w Białymstoku przy ulicy Świerkowej 20A.
      Jest to największa impreza targowa w północnowschodniej Polsce, a zarazem szansa bezpośredniego kontaktu z wystawcami, ich ofertą i proponowanymi atrakcjami.
      Targi turystyczne mają w województwie podlaskim już ponad 10-letnią tradycję i co roku cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców regionu jak i Polski. Jest nam tym bardziej miło być już po raz trzeci organizatorem Podlaskich Targów Turystycznych w Białymstoku.

      Honorowy patronat nad targami objęli Marszałek Województwa Podlaskiego, Wojewoda Podlaski, Prezydent Miasta Białegostoku, Polska Organizacja Turystyczna i Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych. Patronat medialny - Polskie Radio Białystok, TVP Oddział w Białymstoku, Rynek Podróży, Magazyn Świat Podróże Kultura, gazeta internetowa AktualnościTurystyczne.pl, portal miejski BialystokOnline, Turystyczny Portal Internetowy Polska Turystyka oraz portal TravelPolska.

      Wystawcom organizatorzy zapewniają udział w imprezie "Puszczańskie Hołubce", która odbędzie się w Folwarku Nadawki.

      Podczas Podlaskich Targów Turystycznych odbędzie się także organizowany przez Polską Organizację Turystyczną workshop branży turystycznej z Polski i Białorusi (informacje w załączeniu).

      Podlaski Targi Turystyczne w Białymstoku skierowane są do regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych, touroperatorów, gestorów bazy noclegowej, przewoźników, agentów turystycznych, twórców ludowych i producentów produktów regionalnych, stowarzyszeń i samorządów, którym zależy na promocji turystycznej własnego regionu i firmy.

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o kontakt:

                                           Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna
                                                      15-440 Białystok, ul. Malmeda 6 
                                                tel. 085 653 77 97, fax. 085 732 68 31
                                                     e-mail: podlaskieit@podlaskieit.pl
                                                                 www.podlaskieit.plSerdecznie Zapraszam!!!
Eugeniusz Ławreniuk
Prezes Podlaskiego Oddziału
Polskiej Izby Turystyki