PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Komunikat PIT nr 43/2007
23.11.2007

XIX Walne Zgromadzenie Polskiej Izby Turystyki obradowało w Kadyksie w terminie 17.11.-21.11.2007. Wraz z zaproszonymi gośćmi uczestniczyło w nim 270 osób.

Efektem Walnego Zgromadzenia PIT jest podjęcie uchwały oraz wniosków kierowanych do władz państwowych, samorządowych oraz do władz Polskiej Izby Turystyki. W części zamkniętej po burzliwych obradach podjęto uchwałę o zmianach dotyczących składek członkowskich obowiązujących w PIT.

W Walnym Zgromadzeniu PIT uczestniczyli posłowie PO Alicja Olechowska i Maciej Płażyński, Prezes POT Rafał Szmytke, ROT-y reprezentował szef ROT z Łodzi Sylwester Pawłowski. Ponadto przedstawicielem głównego sponsora Walnego Zgromadzenia PIT – Signal Iduna - był Prezes Zarządu Alojzy Choda oraz szefowie oddziałów regionalnych, co sprzyjało dyskusji o ubezpieczeniu OC organizatorów i pośredników turystycznych oraz nowych produktach dla branży turystycznej.

PIT dziękuje pozostałym sponsorom, również obecnym na Walnym Zgromadzeniu, tj. firmie „Doradztwo Gospodarcze DGA S.A.”, liniom lotniczym „Norwegian Air Shuttle”, patronom medialnym: „TTG” i „Wiadomości Turystyczne”.