PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Gorący temat! Polski bon turystyczny! Zapraszamy na wideoczat 24 lipca, godz. 12:00
23.07.2020

Polska Izba Turystyki zaprasza na wideoczat z p. Jackiem Janowskim dyrektorem Departamentu Promocji Turystyki Krajowej Polskiej Organizacji Turystycznej poświęcony informacjom nt. BONU TURYSTYCZNEGO 24 lipca, piątek, godz. 12:00 

JAK AKTYWNIE UCZESTNICZYĆ W WIDEOCZACIE?

W wideoczacie można aktywnie uczestniczyć za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej ZOOM po zalogowaniu się przez link aktywacyjny, który zostanie wysłany do osób, które zgłoszą chęć bezpośredniego udziału w spotkaniu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres rzecznik@pit.org.pl Link wyślemy do Państwa w piątek rano.

TRANSMISJĘ SPOTKANIA MOŻNA OBEJRZEĆ NA ŻYWO NA FACEBOOKU!!! https://www.facebook.com/groups/PIT.CZLONKOWIE/?epa=SEARCH_BOX Grupa nosi nazwę: Polska Izba Turystyki - Członkowie (Właściciele i Pracownicy) https://www.facebook.com/groups/PIT.CZLONKOWIE/ Większość z Państwa jest już członkami tej grupy. Nowe osoby mogą dołączyć do grupy https://www.facebook.com/groups/PIT.CZLONKOWIE/ po wcześniejszym wysłaniu zgłoszenia - prośby o dołączenie (poprzez kliknięcie w przycisk Dołącz do grupy) i zaakceptowaniu go przez administratora. Warto to zrobić wcześniej, nie w ostatniej chwili przed wideoczatem.

Transmisja na żywo webinaru dostępna będzie na ww grupie bez konieczności logowania się do aplikacji ZOOM. Jednak oglądanie go na Facebooku nie pozwala na bezpośredni udział. Pytania dotyczące tematu związanego z bonem turystycznym prosimy kierować na adres rzecznik@pit.org.pldo godz.16, 23.07.2020, czwartek.

Poniżej kilka technicznych wskazówek:

1. Po zalogowaniu do ZOOM-a, proszę sprawdzić urządzenia audio-video

2. W czasie, kiedy Państwo nie zabierają głosu, proszę o wyłączenie mikrofonu, po poruszeniu myszką w lewym dolnym rogu ikona mikrofonu (mute).

3. Prosimy o podpisanie swojego zdjęcia poglądowego imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy. W górnym prawym rogu znajdują się "...", po rozwinięciu menu przez polecenie "Rename" proszę o nadanie ujednoliconego podpisu Imię, Nazwisko (skrót literowy firmy) np. Anna Kowalska PIT

4. Proszę o zalogowanie się ok. g.11:45 (wyłączenie kamery i mikrofonu).

Serdecznie zapraszamy