PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

PIT na targach w Nadarzynie. Zapraszamy na nasze stoisko i wydarzenia towarzyszące targom!
15.10.2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 4. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show 2018, które odbędą się w dniach 18-20 października 2019 r. Równocześnie zapraszamy wszystkich na stoisko PIT, które znajdą Państwo w hali E Ptak Warsaw Expo – numer stoiska EP 1.65.

Krajem partnerskim tegorocznej edycji World Travel Show są Indie. Wśród wystawców, reprezentujących 80 krajów i regionów z całego świata, będą: ambasady, przedstawicielstwa miast i regionów, biura podróży, przewoźnicy, hotele, centra rozrywki i wypoczynku oraz stowarzyszenia turystyczne.

Już od piątku czekamy na Państwa na stoisku PIT, na które zapraszamy wspólnie z naszym partnerem MerlinX. Na stoisku będzie okazja do spotkań z przedstawicielami Prezydium PIT, porozmawiania o problemach i sprawach istotnych dla branży turystycznej czy zapoznania się z ofertami innych członków Izby. W tym roku przepyszną, świeżo paloną kawę na stoisku PIT serwować Państwu będzie Palarnia kawy Caffe Grano.

***
Zapraszamy także na wydarzenia organizowane przez PIT w trakcie targów:

Dofinansowanie szkoleń i doradztwa pracowników sektora turystyki – szkolenia z refundacją do 80%

18 października 2019 r., godz. 11.00-12.00
sala konferencyjna 8, hala D, Centrum targowo-wystawiennicze - Ptak Warsaw Expo

Приглашаем в Польшу / Zapraszamy do Polski konferencja organizowana przez PIT i targi dla wszystkich zainteresowanych współpracą z przedsiębiorcami z Białorusi i Ukrainy
18 października 2019 r., godz. 13.00-16.00
sala konferencyjna 8, hala D, Centrum targowo-wystawiennicze - Ptak Warsaw Expo

Nowa wersja systemu rezerwacyjnego MerlinX – warsztaty Zapraszamy na zajęcia praktyczne z obsługi systemu rezerwacyjnego MerlinX – Nowe funkcjonalności! Prosimy zabrać ze sobą tablety.
18 października 2019 r., godz. 12.00 oraz 15.00
sala konferencyjna 7, hala E, Centrum targowo-wystawiennicze - Ptak Warsaw Expo

***
Przypominamy także, że jak co roku istnieje możliwość bezpłatnego wystawienia swoich materiałów promocyjnych na stoisku Izby – ulotek i folderów (w rozsądnej ilości), które należy dostarczyć na stoisko w piątek rano lub w trakcie trwania targów.

Informujemy, że jest możliwość uzyskania bezpłatnej wejściówki na pierwszy branżowy dzień targów poprzez zarejestrowanie się na stronie World Travel Show w zakładce „Rejestracja” https://worldtravelshow.pl/rejestracja-biznes/. Należy wybrać opcję „Rejestracja dla biznesu” i zarejestrować się jako odwiedzający.

Serdecznie zapraszamy na trzy branżowe dni wypełnione spotkaniami biznesowymi, na rozmowy, wymianę doświadczeń i poglądów oraz po prostu mile spędzony czas. Mamy nadzieję, że jak zwykle stoisko PIT będzie tętnić turystycznym życiem, a nawiązane w trakcie tych targów kontakty zaowocują nowymi inicjatywami.

Do zobaczenia na targach!
Grzegorz Chmielewski
Wiceprezes Polskiej Izby Turystyki