PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Szkolenia PARP - dostępne są dokumenty rekrutacyjne
02.07.2019

W zakładce Szkolenia PARP (na stronie internetowej PIT) udostępnione zostały dokumenty rekrutacyjne wymagana w trakcie starań o dofinansowanie szkoleń lub doradztwo w ramach projektu „Kompetencje dla sektorów – oferta dla przedsiębiorców”. Zapraszamy do zapoznania się z projektem i zgłoszenia za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych.

Celem projektu jest dofinansowanie wsparcia mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w obszarze szkoleń, doradztwa i studiów podyplomowych wynikających z rekomendacji sektorowych rad ds. kompetencji. Przedsiębiorcy mogą starać się o dofinansowanie w ramach zwiększenia kompetencji w zakresie obsługi klienta w świetle ustawy o usługach turystycznych i przepisów związanych z ochroną danych osobowych - RODO, oraz doradztwa w zakresie wdrożenia w firmie dokumentacji zgodnej z przepisami RODO.

Dokumenty do pobrania: www.pit.org.pl/index.php?navi=059&id=3937

Więcej informacji na stronie PARP : www.parp.gov.pl/component/grants/grants/kompetencje-dla-sektorow

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod linkiem: www.parp.gov.pl/component/site/site/kompetencje-dla-sektorow-formularz

Projekt został opracowany w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Realizacja projektu została sfinansowana przez Unię Europejską ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.