PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

POT zaprasza do udziału w targach World Travel Market w Londynie
01.07.2019

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń udziału w Polskim Stoisku Narodowym organizowanym na międzynarodowych targach turystycznych World Travel Market (WTM) 2019 w Londynie (4-6.11.2019r.).

W załączeniu aktualna oferta promocyjnego pakietu targowego oraz zgłoszenie udziału–umowa dla branży, a także zgłoszenie udziału dla ROT/LOT, w którym należy zaznaczyć właściwy wariant współfinansowania. Warunkiem przyznania współfinansowania jest przesłanie do POT aktualnego katalogu produktowego. Po przesłaniu przez Państwa zgłoszenia i sprawdzeniu wysokości współfinansowania zostanie przygotowana właściwa umowa.

Wypełnione i podpisane zgłoszenie udziału ROT/LOT proszę przesłać skanem na adres e-mail: marzena.sarzyniak@pot.gov.pl

Zgłoszenie udziału–umowę dla branży proszę wypełnić, podpisać i przesłać skanem, a następnie w dwóch egzemplarzach (oryginały) pocztą na adres POT (ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa).

Termin nadsyłania zgłoszeń do dnia 30 sierpnia br. 

Wystawcy będą przyjmowani według kolejności nadsyłanych zgłoszeń, do wyczerpania miejsc. Ze względu na dość duże zainteresowanie tegorocznymi targami uprzejmie proszę o w miarę możliwości pilne przesyłanie zgłoszeń. Tym samym zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia akwizycji przed upływem wyznaczonego terminu nadsyłania zgłoszeń.

Jednocześnie informujemy, że Polskie Stoisko Narodowe na WTM 2019 w Londynie będzie organizowane z uwzględnieniem „Zasad uczestnictwa w Polskich Stoiskach Narodowych organizowanych na międzynarodowych targach turystycznych i przemysłu spotkań”, dostępnych na stronie internetowej POT: https://www.pot.gov.pl/pl/dzialalnosc/targi-i-wystawy