PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Bądź na targach GLOBalnie razem z PIT
13.02.2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXV edycji Międzynarodowych Targów Turystyki GLOBalnie. Targi odbędą się w dniach 29–31 marca 2019 roku w jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów wystawienniczych w kraju – Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach obok SPODKA.

Międzynarodowe Targi Turystyczne przyciągają do Katowic rzesze zwiedzających. Są jedną z największych turystycznych imprez w Polsce i mogą pochwalić się liczbą ośmiu tysięcy gości w każdej edycji. Impreza przyciąga zarówno specjalistów z branży, jak i turystów. Dla sektora turystycznego to doskonała okazja do wymiany informacji, przygotowania się do sezonu letniego, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej oferty. Klienci mają możliwość skorzystania z wielu ofert touroperatorów i firm zajmujących się obsługą branży turystycznej, żeglarskiej i wypoczynkowej.

Polska Izba Turystyki będzie obecna na targach na stoisku przygotowanym przez Oddział Śląski. Jak co roku przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla podwystawców - członków PIT, która zamieszczona została w zakładce Dla członków, dostępnej po zalogowaniu.

Termin zgłoszeń upływa w piątek 15 lutego 2019.