PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Zaprezentuj się na targach Otdych w Mińsku
05.02.2019

Polska Izba Turystyki pragnie zaprosić Państwa do udziału w XXII Międzynarodowych Targach Turystycznych OTDYCH 2019, które odbędą się w Mińsku na Białorusi w dniach 3-6 kwietnia 2019 roku. W tym roku, dzięki współudziałowi Polskiej Organizacji Turystycznej, stoisko zyskało rangę narodowego.

Tematem wystawy będą szeroko rozumiane podróże, turystyka medyczna, usługi transportowe, ubezpieczenia, sanatoria, pensjonaty, domy wczasowe oraz serwis hotelowy.

Do udziału w stoisku zapraszamy biura podróży, hotele i pensjonaty działające na terenie całej Polski, które chcą rozwijać i wzmacniać współpracę z Białorusią, a także Regionalne Organizacje Turystyczne, Lokalne Organizacje Turystyczne oraz jednostki samorządu terytorialnego.

Białoruś jest jednym z ważniejszych rynków przyjazdowych do Polski. Od kilku lat obserwuje się wzrost zainteresowania wypoczynkiem w Polsce. Stabilna, a nawet rosnąca dynamika napędza zainteresowanie polską ofertą turystyczną. Obecność na tych targach polskiej branży turystycznej jest wręcz niezbędna.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 15 lutego 2019r

Wystawcy przyjmowani będą według kolejności przesyłanych zgłoszeń do wyczerpania miejsc. Tym samym zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia akwizycji przed upływem wyznaczonego terminu nadsyłania zgłoszeń.

Skan zgłoszenia należy przesłać drogą mailową na adres: e.szpilko@pit.org.pl, natomiast podpisany oryginał w dwóch egzemplarzach przesłać pocztą na adres:
Polska Izba Turystyki,
ul. Marszałkowska 9/15 lok.29,
00-626 Warszawa.