PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Komunikat PIT nr 13/2009
03.03.2009

      W imieniu Centrum Targowego Pomorza i Kujaw mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Salonie Turystyki i Wypoczynku, który odbędzie się w dniach 04-05.04.2009r. w Bydgoszczy, w hali ŁUCZNICZKA (ul. Toruńska 59). 
Impreza organizowana jest pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy Konstantego Dombrowicza oraz pod patronatami i przy współpracy m.in. Polskiej Izby Turystyki Oddział Kujawsko-Pomorski w Bydgoszczy.

      Jednocześnie, tak jak w roku ubiegłym, z II Salonem Turystyki odbędzie się XIII Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy Pomorza i Kujaw, impreza , która na stałe już wpisała się w kalendarz wystawienniczy Bydgoszczy.
Nasze zaproszenie do udziału w targach kierujemy m.in. do touroperatorów, biur podróży, organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży, uzdrowisk i sanatoriów, ośrodków SPA, pensjonatów, hoteli, lokalnych grup, urzędów i instytucji zajmujących się promowaniem walorów turystycznych swoich regionów, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, a także towarzystw ubezpieczeniowych i przewoźników.

      Z myślą o członkach Polskiej Izby Turystyki przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową dla firm zainteresowanych udziałem w Salonie (rabaty od 28 – 47 % w zależności od wielkości zamawianego stoiska) - Formularz „D”.
Dla wszystkich członków PIT jest możliwość darmowego wystawienia się na specjalnym stoisku PIT Oddz. Kuj.-Pom. w Bydgoszczy. Zgłoszenia udziału na tym stoisku przyjmowane są e-mailem – jmatuszak@byd.pl. Ponadto członkowie PIT biorący udział w Salonie Turystyki i Wypoczynku mają możliwość nieodpłatnego skorzystania z sali konferencyjnej (do 120 osób) celem zorganizowania szkolenia, spotkania itp.

      Jesteśmy przekonani, iż nasze targi umożliwią Państwu prezentację ofert wyjazdowych i pobytowych, przede wszystkim na wiosenno-letni sezon turystyczny, a specjalnie przygotowany program imprez towarzyszących sprawi, że po raz kolejny cieszyć się ona będzie olbrzymim zainteresowaniem wśród odwiedzających.
Salon to niezwykły kiermasz propozycji, z których wiele sprzedawana jest bezpośrednio w promocyjnych cenach przygotowanych specjalnie na targi. To możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów. Jedno miejsce – tysiące pomysłów na wypoczynek; każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Istnieje także możliwość ufundowania przez Państwa firmę nagrody dla zwiedzających (dodatkowa promocja firmy i usług-indywidualne uzgodnienia). Ponadto odwiedzający Salon oddadzą głosy w konkursie na „Najładniejsze stoisko”, a zwycięzca otrzyma statuetkę CTPiK.

      Impreza będzie szeroko reklamowana w mediach, a w szczególności: telewizji TVP3, prasie regionalnej m.in. „Expressie Bydgoskim”, „Nowościach”, „Gazecie Wyborczej” i „Gazecie Pomorskiej”, Polskim Radiu PiK, radiu PLUS, radiu GRA, oraz w branżowych pismach i portalach internetowych. Wystawy promowane będą również poprzez plakaty, banery reklamowe rozwieszone na terenie miasta oraz wysyłkę zaproszeń imiennych.


Krzysztof Wodzień
Dyrektor CTPiK
tel.(052) 375 80 28, tel/fax (052) 375 80 29
tel. kom. 0 501 749 200

Jerzy Matuszak
Prezes
Oddziału Kujawsko-Pomorskiego PIT