Zostań członkiem PIT

W Polskiej Izbie Turystyki każde przedsiębiorstwo ma znaczenie – nie ważne w jakim sektorze działa i na jaką skalę. Powiększenie członków Izby o Państwa osobę, pozwoli na spojrzenie na turystykę z szerszej perspektywy. Zapraszamy do dołączenia do najbardziej prężnie działającej organizacji w branży turystycznej. Dzięki przynależności do naszej organizacji możecie mieć wpływ na rozwój turystyki.

Jak zostać członkiem Polskiej Izby Turystyki?

1)    Aby móc aktywnie brać udział w działalności Izby i zostać jej członkiem należy złożyć pisemną deklarację członkowską o przystąpieniu do Polskiej Izby Turystyki. Deklarację członkowską można pobrać ze strony internetowej Izby (na dole strony)

2)    Zależy nam, aby członkami Polskiej Izby Turystyki były firmy rzetelne i sprawdzone, dlatego też przed przystąpieniem należy uzyskać rekomendację co najmniej dwóch Członków PIT

3)    Wypełnioną deklarację wraz z rekomendacjami, kopię wypisu z KRS oraz zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej winno się wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

4)    Kandydatura za każdym razem jest analizowana przez Radę Polskiej Izby Turystyki, która to będzie podejmować decyzję w sprawie uzyskania członkostwa.

5)    Przyjęcie lub odrzucenie kandydata zostanie ogłoszone przez Radę. W przypadku pozytywnej decyzji otrzyma on certyfikat członkostwa oraz będzie musiał opłacić należności wynikające ze składki członkowskiej.

DEKLARACJA CZŁONKA PITU – DO POBRANIA

STATUT PIT – DO POBRANIA

UCHWAŁA O SKŁADKACH – DO POBRANIA

Powiązane artykuły

Strona w budowie

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw