PIT - Polska Izba Turystyki

Kontakt dla mediów

Marzena Markowska
Rzecznik Prasowy

tel. 22 826 55 36
tel. 698 400 088
e-mail: rzecznik@pit.org.pl

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Dla mediów

» Start » Dla mediów
 • Polish Chamber of Tourisms to organise Congress in Port Ghalib, Egypt
  23.10.2017 Dla mediów

  One of most favourite Polish tourists’ destinations and popular Red Sea resort, Port Ghalib, will be hosting representatives of the Polish travel industry, members of the Polish Chamber of Tourism.

 • Polska Izba Turystyki zorganizuje Kongres w Egipcie
  23.10.2017 Dla mediów

  Jeden z ulubionych kierunków turystycznych Polaków i popularny kurort nad Morzem Czerwonym, Port Ghalib, gościć będzie przedstawicieli branży turystycznej, zrzeszonych w Polskiej Izbie Turystyki.

 • W Łodzi o problemach europejskiej turystyki
  19.10.2017 Dla mediów

  Problemy prawne mające wpływ na branżę turystyczną w 2018 roku były przedmiotem odbywających się w Łodzi obrad członków zarządu prestiżowej europejskiej organizacji zrzeszającej biura podróży. Wizyta odbywa się z inicjatywy Polskiej Izby Turystyki, na zaproszenie Urzędu Miasta Łodzi.

 • Spotkanie zarządu ECTAA w Łodzi
  16.10.2017 Dla mediów

  Zarząd prestiżowej europejskiej organizacji zrzeszającej samorządy turystyczne obradować będzie w Łodzi. Wizyta odbywa się z inicjatywy Polskiej Izby Turystyki, na zaproszenie Urzędu Miasta Łodzi.

 • Raport: konsolidacja linii lotniczych ogranicza konkurencję i swobodę wyboru
  12.10.2017 Dla mediów

  Raport z badań przeprowadzonych przez ekspertów rynku lotniczego przy wsparciu ECTAA pokazuje, że konsolidacja na rynku przewoźników lotniczych wpływa na ograniczenie oferty dostępnej dla konsumenta. Przejęcia, fuzje i zawierane między liniami lotniczymi umowy przyczyniły się do zredukowania konkurencji na rynku i wzrostu cen połączeń.

 • Zagraniczne wakacje Polaków 2017
  30.08.2017 Dla mediów

  Coraz mocniejsza pozycja Grecji na liście ulubionych kierunków, duży wzrost sprzedaży wycieczek do Bułgarii i Egiptu, coraz większa liczba wcześniejszych rezerwacji i niegasnąca popularność opcji all inclusive – to obraz trendów w zorganizowanych wyjazdach letnich Polaków, wyłaniający się z raportu Polskiej Izby Turystyki.

 • Touroperatorzy wyślą dzieci na bezpłatne wakacje
  12.06.2017 Dla mediów

  W ramach akcji Zostań Ambasadorem PIT i „Podaruj dzieciom wakacyjne słońce” zorganizowanej przez Polską Izbę Turystyki oraz Fundację Innopolis ponad 20 dzieci będących w trudnej sytuacji ekonomicznej i życiowej pojedzie w tym roku na kolonie i obozy.

 • ETI Polska członkiem PIT
  26.05.2017 Dla mediów

  Express Travel International (ETI) czołowy touroperator niemiecki na rynku egipskim, który niedawno otworzył przedstawicielstwo w Warszawie, przystąpił do Polskiej Izby Turystyki.

 • Klient biura podróży może spać spokojnie
  19.05.2017 Dla mediów

  Nowe obowiązki ustawowe dla organizatorów turystyki, kolejny filar zabezpieczeń finansowych dla klientów, dobre wyniki sprzedaży i stabilna sytuacja finansowa branży – to przesłanki świadczące o tym, że sezon letni 2017 będzie dla klientów biur podróży bezpieczny pod względem finansowym.

 • Bezpieczne wakacje dla dzieci
  19.05.2017 Dla mediów

  Wkrótce najmłodsi turyści wyruszą na wakacyjne wyjazdy, kolonie i obozy, ciesząc się wolnym od nauki czasem. Jak zadbać o to, by wypoczynek dzieci i młodzieży był bezpieczny i przebiegał bez przykrych niespodzianek? Polska Izba Turystyki przedstawia porady dla rodziców oraz informacje o najnowszych zmianach w prawie dotyczącym wyjazdów dla dzieci.

1 2 3 4 5 »