PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Aktualności z oddziałów Archiwum »

» Start » Aktualności » Aktualności z oddziałów
 • Kujawsko-Pomorskie prezentuje się organizatorom turystyki przyjazdowej
  19.04.2018 Oddział Kujawsko-Pomorski

  6 kwietnia 2018 r. w Bydgoszczy odbyło się III Regionalne Forum Turystyki, którego organizatorem była Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna oraz bydgoski oddział Polskiej Izby Turystyki, a partnerami strategicznymi Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Miasto Bydgoszcz. Na Forum zostali zaproszeni przedstawiciele największych polskich biur podróży i touroperatorów, zrzeszonych w Forum Turystyki Przyjazdowej przy Polskiej Organizacji Turystycznej.

 • Kolejny sukces Free Time Festiwal
  10.04.2018 Oddział Pomorski

  Sztandarowe impreza targowa Gdańska - Free Time Festiwal po raz kolejny pokazała, że na targi turystyczne wciąż można przyciągnąć tłumy zwiedzających. W tym roku postawiono na aktywność – część hali przeznaczono na rowery i wszystko to, co z rowerami się kojarzy. Rekordy popularności, zwłaszcza wśród najmłodszych, biła także strefa dla dzieci.

 • W tym roku skupiamy się na szkoleniach
  30.03.2018 Oddział Mazowiecki

  27 marca odbyło się w Warszawie Walne Zgromadzenie Członków Oddziału Mazowieckiego PIT. Sprawozdanie merytoryczne z działalności oddziału w 2017 roku przedstawił prezes Dariusz Wojtal. Podkreślił, że zmiany w prawie wchodzące w życie w tym roku będą wyzwaniem dla wszystkich przedsiębiorców turystycznych, dlatego przed Izbą i oddziałem stoi obowiązek informowania i szkolenia swoich członków.

 • Bądź gotów na RODO - zakończyło się szkolenie w Warszawie
  29.03.2018 Oddział Mazowiecki

  Za nami dwudniowe szkolenie poświęcone wdrożeniu RODO organizowane przez Oddział Mazowiecki PIT. Kiedy jesteś administratorem danych osobowych, kiedy współadministratorem, a kiedy dochodzi tylko do powierzenia danych, jak brzmi sześć zasad przetwarzania danych – na te i wiele innych pytań odpowiadał ekspert w zakresie danych osobowych, Marek Pióro.

 • Członkowie Oddziału Kujawsko-Pomorskiego szkolili się z nowej ustawy
  21.02.2018 Oddział Kujawsko-Pomorski

  8 lutego w Bydgoszczy odbyło się spotkanie członków Oddziału Kujawsko-Pomorskiego PIT, na którym poruszono kwestie nowych regulacji prawnych wynikających z wprowadzenia Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dn. 24 listopada 2017 r.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 102 »