PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Aktualności z branży

» Start » Aktualności » Aktualności z branży

PIT patronem III Forum Promocji Turystycznej
29.03.2018

Już za 3 tygodnie, 19 kwietnia, we wrocławskim hotelu Novotel Wrocław Centrum startuje III Forum Promocji Turystycznej organizowane przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl i Miasto Wrocław. Polska Izba Turystyki objęła patronatem to wydarzenie.

Forum tradycyjnie będzie poświęcone najnowszym trendom w promocji turystycznej oraz bieżącej sytuacji w promocji Polski. Trzecia, wrocławska edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”. W gronie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności samorządowej, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, reprezentantów ROT-ów i LOT-ów będą toczyć się rozmowy m.in. o najnowszych trendach w promocji turystycznej, zarządzaniu promocją w Polsce i za granicą. Poruszone zostaną także kwestie przyszłej ustawy o POT i funkcji, jaką ta organizacja powinna spełniać w polskiej turystyce.

W debacie, prezentacjach i pojedynkach ekspertów wystąpią przedstawiciele branży turystycznej, produktów turystycznych, władz samorządowych oraz Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych. Polską Izbę Turystyki reprezentować będzie wiceprezes Izby i prezes Oddziału Mazowieckiego PIT, Dariusz Wojtal.

III Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 19 kwietnia w hotelu Novotel Wrocław Centrum we Wrocławiu. Organizatorami są: portal WaszaTurystyka.pl oraz Miasto Wrocław.
Program i rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/