PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Aktualności z branży

» Start » Aktualności » Aktualności z branży

Globalnie i turystycznie w Katowicach
22.03.2018

To już dziś! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia 24. Międzynarodowych Targów Turystyki GLOBalnie, które odbywają się w dniach 23-25 marca 2018 w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym obok Spodka a szczególnie stoiska PIT – numer 19. 

Zachęcamy również do odwiedzenia stoisk wystawców w ramach WYSPY PIT :
- Atlas Tours
- Euro Pol Tour
- ETI
- Tęcza
- MerlinX
- Millennium Travel
- TOP Touristic
- Vagari Chorwacja

Członków PIT zachęcamy do dostarczenia na stoisko PIT katalogów, ofert i firmowych materiałów reklamowych, które zostaną udostępnione odwiedzającym targi na ladach na wspólnym stoisku PIT. Materiały proszę dostarczyć bezpośrednio na stoisko PIT w czwartek przed targami lub w dni targowe.

W ramach wydarzenia odbędą się nie tylko prezentacje ofert turystycznych na stoiskach, ale też szereg imprez towarzyszących - konferencje, spotkania z podróżnikami, występy Zespołów oraz prezentacja Szlaku Kulinarnego Śląskie Smaki.

Targi GLOBalnie to jedna z największych turystycznych imprez w Polsce i mogą pochwalić się liczbą ośmiu tysięcy gości w każdej edycji. Impreza przyciąga zarówno specjalistów z branży, jak i turystów. Dla sektora turystycznego to doskonała okazja do wymiany informacji, przygotowania się do sezonu letniego, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej oferty. Klienci końcowi mają możliwość skorzystania z wielu ofert touroperatorów i firm zajmujących się obsługą branży turystycznej, żeglarskiej i wypoczynkowej.
Program targów oraz wydarzeń towarzyszących znajdziecie Państwo na stronie: www.globalnie.bbmexpo.pl

Do zobaczenia w Katowicach!