PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Aktualności

» Start » Aktualności

TOUR SALON: Egzotyczne destynacje w zasięgu touroperatorów
17.01.2019

TOUR SALON to wydarzenie, podczas którego touroperatorzy mogą nawiązać współpracę z firmami z typu DMC i tym samym wzbogacić swoją ofertę o usługi turystyczne w różnych destynacjach na świecie. W tym roku będzie bardzo egzotycznie.

W ramach ekspozycji, wystąpią firmy posiadające swoje przedstawicielstwa w takich państwach jak Chile, Boliwia, Ekwador, Peru, Kolumbia, Wietnam, Kambodża, Laos, Tajlandia, Mjanma, Malezja i Singapur oraz we Włoszech na Sardynii. Targi będą też okazją do poznania walorów turystycznych Kuby, głównie za sprawą obecności reprezentantów Ministerstwa Turystyki Republiki Kuby (Mintur), a także obecności Kasi i Łukasza, autorów bloga Gdzie słońce dla wschodzi, którzy swoimi barwnymi opowieściami będą inspirować do podróży na tę właśnie wyspę.

Swoją ofertę przedstawi też Las Americas Golden Tower Panama - pięciogwiazdkowy luksusowy hotel położony w finansowym centrum Panamy, rozpoznawany jako ikona designu, usług i gastronomii w mieście, uważany za centrum biznesu latynoamerykańskiego.

Targi TOUR SALON odbędą się w dn. 1-3 lutego 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zachęcamy