PIT - Polska Izba Turystyki

 Aktualności

Newsletter


prosimy wpisać adres e-mail

 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Aktualności

» Start » Aktualności

Spotkania z blogerami na TOUR SALON
10.01.2019

Już za niecały miesiąc, w dniach 1-3 lutego 2019, odbędzie się 30. jubileuszowa edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, a podczas niej TOUR SALON Blog Meeting. Serdecznie zapraszamy! 

Po raz 30. w Poznaniu spotkają się przedstawiciele regionów, z Polski i zagranicy, oraz takich obiektów turystycznych jak muzea, parki rozrywki, ogrody zoologiczne czy organizatorzy wypraw tematycznych. Taka formuła ekspozycji sprawia, że TOUR SALON jest wydarzeniem odwiedzanym zarówno przez przedstawicieli biznesu, jak i miłośników podróży. W ramach targów przedstawiciele branży będą mieli okazję spotkać się blogerami. TOUR SALON Blog Meeting to wydarzenie powstałe w oparciu o trendy i potrzeby marketingowe w sektorze turystycznym, bo blogosfera podróżnicza ma mnóstwo atutów. Pozwala dotrzeć do szerokiego, dobrze stargetowanego grona odbiorców przy stosunkowo niewielkim koszcie. Przede wszystkim jednak pozwala na pozyskanie ambasadora miejsca i budowanie przy jego wsparciu, często w nieszablonowy sposób, świadomości marki regionu, parku rozrywki czy innego obiektu turystycznego.

Organizatorzy TOUR SALON już od pięciu lat kreują płaszczyznę do współpracy z blogerami. W tegorocznej edycji wydarzenia ponownie wezmą udział blogerzy, którzy podróżują po Polsce oraz poza jej granicami. Będzie można z nimi porozmawiać w specjalnie stworzonej przestrzeni w sobotę, 2 lutego 2019 od godz. 10.30.

Dodatkowo, uczestnicy targów zainteresowani promocją swoich produktów turystycznych przez blogerów, będą mogli wziąć udział w szkoleniu pt. Jak współpracować z blogerami?, które przeprowadzą autorzy bloga Ready for Boarding. W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. jakie korzyści mogą wynikać z takiej współpracy, w jakim modelu można ją realizować oraz o czym koniecznie trzeba pamiętać, aby przebiegała ona sprawnie
i przyniosła pożądane efekty. Nie zabraknie również wskazówek na co uważać i jak wybrać najlepszego partnera do współpracy.

Udział w TOUR SALON Blog Meeting oraz w szkoleniu jest dostępny dla wystawców targów oraz zwiedzających. Lista blogerów, którzy już zgłosili się do udziału w TOUR SALON Blog Meeting dostępna jest tutaj >>>

Targi TOUR SALON odbędą się w dn. 1-3 lutego 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.