PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Kolejna edycja weekendu za pół ceny w listopadzie
18.09.2019

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 22-24 listopada 2019 r. Tym razem – po raz pierwszy w historii – akcja wykracza poza granice naszego państwa. Promocja prowadzona będzie także na rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Skandynawii, Rosji, Czechach, na Słowacji i Ukrainie.

Przedsięwzięcie, które ideą jest przekonanie do korzystania z krajowej oferty usług turystycznych, poza głównym sezonem turystycznym, zostało bardzo dobrze przyjęte przez jej Parnmterów oraz przez turystów, korzystających z ofert w obniżonych cenach. W poprzedniej wiosennej edycji, sprzedaż promocyjnych ofert prowadziło 894 Parnterów akcji. Skorzystało z nich ponad 182 tys. klientów. Według danych zebranych w trakcie badań sondażowych, dziewięciu z dziesięciu respondentów deklaruje chęć ponownego skorzystania z usług obiektu noclegowego, atrakcji turystyczne czy lokalu gastronomicznego po zakończeniu promocji cenowej. Korzyści podkreślają ze swej strony również przedstawiciele branży turystycznej, Partnerzy weekendowych akcji. Istotne znaczenie dla przedsiębiorstw mają bardzo dobre efekty prowadzonych wspólnie, ogólnopolskich, skoordynowanych działań marketingowych. Razem sprawiamy, że zwiedzanie Polski poza głównym sezonem turystycznym jest coraz bardziej popularne.

Regulamin, instruktaż zgłaszania ofert ofraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na specjalnie dedykowanej temu projektowi stronie www.polskazobaczwiecej.pl i są dostępne do 13 października 2019 r.