PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Odwiedź stoisko PIT na targach TOUR SALON
25.01.2019

To już za tydzień! Od 1 do 3 lutego w Poznaniu spotykamy się na 30. edycji Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. Tradycyjnie zapraszamy na stoisko Polskiej Izby Turystyki, które znajdziecie w pawilonie 7 - nr 25.

Na stoisku będzie okazja do spotkań z przedstawicielami Prezydium PIT, porozmawiania o problemach i sprawach istotnych dla branży turystycznej przy filiżance kawy. W strefie PIT będzie można się także spotkać się z partnerami – jak zwykle obecny będzie MerlinX, czyli Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o., ETI, a także Ośrodek Turystyczny "Kukle".

Przypominamy także, że jak co roku istnieje możliwość bezpłatnego wystawienia swoich materiałów promocyjnych na stoisku Izby ulotek i folderów (w rozsądnej ilości), które należy dostarczyć na stoisko, najlepiej pierwszego dnia trwania TOUR SALON.

A co przygotowali organizatorzy?
W tym roku, podczas targów, nie zabraknie spotkań przygotowanych z myślą o potrzebach branży. Już pierwszego dnia targów odbędzie się m.in. panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli Polskiej Izby Turystyki, na którym podsumowane zostanie pierwsze 6 miesięcy obowiązywania nowej dyrektywy zmieniającej zasady prowadzenia działalności w sektorze turystycznym. Eksperci m.in. spróbują dokonać analizy tego co się sprawdziło, a co nadal budzi wątpliwości.

W ramach targów odbędą się także warsztaty pt. Digitalizacja motorem rozwoju branży turystycznej . Ich celem jest zaprezentowanie, w jaki sposób małe i średnie firmy turystyczne mogą się rozwijać, unowocześniać oraz jak mogą w większym stopniu angażować swoich klientów. Wydarzenie ma stanowić wsparcie dla MŚP z sektora turystycznego pod kątem wzmocnienia ich pozycji w obszarze innowacyjności i digitalizacji.

Podczas TOUR SALON 2019 pod lupę weźmiemy też marketingowe zagadnienia. Podczas prelekcji Grupy docelowe w turystyce, eksperci omówią m.in. elementy, które mają wpływ na podejmowanie decyzji zakupowych przez klientów. Przedstawią także najważniejsze segmenty w sektorze turystyczny i zaprezentują charakterystykę polskiego turysty oraz jego proces zakupowy w Internecie. Kontynuacją tego spotkania będzie prelekcja na temat komunikacji z klientami i zarządzania opiniami w Internecie.

Warto pamiętać, że TOUR SALON to także wydarzenie, podczas którego mamy okazję laureatów branżowych konkursów i plebiscytów. W tym roku na scenie ujrzymy m.in. zwycięzców konkursu Róża Regionów, Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej oraz osobę, która zostanie wyróżniona nagrodą Traper, przyznawaną przez Polską Izbę Turystyki i Grupę MTP za najlepszą współpracę instytucji samorządowej z branżą turystyczną.

Szczegółowy program wydarzeń TOUR SALON 2019 w załączeniu. Warto podkreślić, że oprócz spotkań branżowych organizator wydarzenia przygotował także szereg wartościowych wydarzeń dla szerokiej publiczności, w tym Festiwal Podróżników TOUR SALON, w ramach którego wystąpią m.in. Mateusz Waligóra, Miłka Raulin, Tomasz Zubilewicz oraz Jarosław Kuźniar.

Targi TOUR SALON odbędą się w dn. 1-3 lutego 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.