PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

POT zaprasza do udziału w Polskim Stoisku Narodowym na ITB Berlin
03.01.2019

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w Polskim Stoisku Narodowym organizowanym na międzynarodowych targach turystycznych ITB 2019 Berlin, które odbędą się w dniach 06 – 10 marca 2019 r.

Polskie stoisko zostanie realizowane według nowego projektu. Przykładowe wizualizacje stoiska oraz stoiska branżowego (przykład targi WTM 2018 w Londynie) znajdą Państwo w załączeniu. Szczegółowy projekt całego stoiska zostanie opracowany po zakończeniu akwizycji wystawców.

Tradycyjnie przesyłamy ofertę promocyjnego pakietu targowego oraz zgłoszenie udziału – umowę dla BRANŻY i zgłoszenie udziału dla ROT/LOT, w którym należy zaznaczyć właściwy wariant współfinansowania. Po przyjęciu zgłoszenia ROT/LOT zostanie przygotowana dla Państwa stosowna umowa.
Jednocześnie przypominamy, że warunkiem przyznania współfinansowania jest przesłanie do POT aktualnego katalogu produktowego! 

Uprzejmie proszę o przesłanie wypełnionego i podpisanego zgłoszenia udziału skanem na adres e-mail: magdalena.michno@pot.gov.pl

Zgłoszenie udziału – umowę dla BRANŻY należy przesłać w dwóch oryginałach pocztą na adres biura POT.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 09 stycznia 2019 roku.

Wystawcy przyjmowani będą według kolejności przesyłanych zgłoszeń do wyczerpania miejsc. Tym samym zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia akwizycji przed upływem wyznaczonego terminu nadsyłania zgłoszeń.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z p. Magdaleną Michno, tel. 22 536-70-49, e-mail: magdalena.michno@pot.gov.pl