PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

TT Warsaw: Seminarium PIT i POT o komercjalizacji produktu turystycznego i bezpieczeństwie turystów
09.11.2018

W związku z odbywającymi się w dniach 22-24 listopada 2018 roku, Międzynarodowymi Targami Turystycznymi TT Warsaw, serdecznie zapraszamy na organizowane przez Polską Izbę Turystyki we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną seminarium „Komercjalizacja produktu turystycznego – Bezpieczeństwo turystów zagranicznych podczas podróży po Polsce”. W trakcie tego spotkania zostaną zaprezentowane m.in. zagadnienia związane z komercjalizacją produktów turystycznych, nowymi formami promocji turystyki oraz bezpieczeństwem turystów.

W seminarium wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendy Głównej Policji, w tym pan Marek Stodolny, Zastępca Naczelnika Departamentu Analiz i Polityki Migracyjnej MSWiA, a także przedstawiciele instytucji związanych z turystyką w Polsce, przedstawiciele regionów, eksperci oraz wiele osób, którym bliski jest rozwój i promocja polskiej turystyki. Wydarzenie to będzie miało charakter otwartej dyskusji, do udziału w której zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Seminarium odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki, 23 listopada 2018 roku (piątek) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej „Goethego”.

Równocześnie gorąco zachęcamy do udziału w 26. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2018 oraz tradycyjnie zapraszamy wszystkich na stoisko PIT, przygotowane wspólnie z MerlinX. Na stoisku będzie okazja do spotkań z przedstawicielami Prezydium PIT, porozmawiania o problemach i sprawach istotnych dla branży turystycznej czy zapoznania się z ofertą partnera przy filiżance kawy.

Program seminarium Komercjalizacja produktu turystycznego – Bezpieczeństwo turystów zagranicznych podczas podróży po Polsce

23 listopada 2018 r. 
Sala Goethego, Pałac Kultury i Nauki

09.30 – 10.00 Rejestracja uczestników, poczęstunek kawowy

10.00 – 10.10 Powitanie gości i słowo wstępne Roberta Andrzejczyka Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej i Pawła Niewiadomskiego Prezesa Polskiej Izby Turystyki

10.10 – 11.25 Blok I: Bezpieczeństwo turystów zagranicznych podczas podróży po Polsce (Polska Izba Turystyki, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Policja)

11.25 – 11.40 przerwa kawowa

11.40 – 13.00 Blok II: Komercjalizacja produktu turystycznego, współpraca z biurem podróży i touroperatorem - panel dyskusyjny - prowadzący Jacek Janowski, Dyrektor Departamentu Promocji Turystyki Krajowej POT