PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

PIT partnerem Meet the Bidder. W programie dyskusja o umowach B2B
08.11.2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym MICE – umowy B2B w świetle nowej dyrektywy turystycznej i ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, który odbędzie się w ramach kolejnej edycji Meet the Bidder 21 listopada 2018 r.

21 listopada 2018 w hotelu Novotel Warszawa Centrum odbędzie się największa w historii edycja Meet the Bidder SMART Fairs. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, w ramach spotkań B2B, blisko 100 wystawców z pięciu kontynentów - z krajów europejskich, Ameryki Północnej, Centralnej i Południowej, Karaibów, Afryki i Azji, zaprezentuje swoje oferty. Diamentowym Partnerem wydarzenia będzie Singapore Tourism Board. Zespół Meet The Bidder zaprasza managerów tworzących zagraniczne wyjazdy incentive, luksusowe i szyte na miarę. Nowa, całodniowa formuła wydarzenia umożliwia uczestnictwo w dogodnych dla gości godzinach (część poranna oraz popołudniowa) oraz zapewnia sporo atrakcji i niespodzianek.

Polska Izba Turystyki jest partnerem branżowym tego wydarzenia, podczas którego poprowadzi dyskusję dotyczącą umów B2B w świetle nowej ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. Wśród panelistów będą Dariusz Wojtal (Wiceprezes PIT), Andreo Grzębowski (Przewodniczący Zespołu ds. MICE PIT) i Leszek Miłosz (p.o. Przewodniczącego Komisji ds. Organizatorów Turystyki Wyjazdowej PIT). Polska Izba Turystyki zaprasza do wzięcia udziału w dyskusji kadrę zarządzającą i osoby odpowiedzialne za tworzenie umów w agencjach incentive i biurach podróży. Dyskusja odbędzie się w godzinach 10:30-13:00 w sali Frezja. Ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja na dyskusję będzie otwarta do 15 listopada pod mailem: Anita.Synowska@travel-bidder.com

Po dyskusji organizatorzy targów Meet The Bidder, zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniach z gronem zagranicznych wystawców wydarzenia. Tego dnia pokażemy siłę polskiego rynku nie tylko zagranicznym wystawcom, ale i zaproszonej grupie Hosted Buyers z rynków europejskich. Formularz zgłoszeniowy na spotkania z kontrahentami dostępny pod linkiem: https://www.meet-the-bidder.com/zgloszenie.html. Udział w targach jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.

Zainteresowanych udziałem w dyskusji zachęcamy do przesłania na adres l.milosz@pit.org.pl wzorców umów B2B, które staną się podstawą analizy i wskazania potrzeb regulacyjnych w praktyce biznesowej MICE.

Dyskusja: MICE – umowy B2B w świetle nowej dyrektywy turystycznej i ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych

21 listopada 2018, godz. 10.30-13.00

Novotel Warszawa Centrum, Warszawa