PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Bądź na targach World Travel Show razem z PIT!
10.09.2018

Zapraszamy do udziału w III edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show, która odbędzie się w dniach 19-21 października 2018 roku w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo. Zapraszamy także na stoisko PIT - dla członków Izby w ramach współpracy przewidziano specjalną ofertę promocyjną. Szczegóły oferty znajdują się w części dostępnej dla członków PIT po zalogowaniu.

Tegoroczną edycję targów ukierunkowano na nową formułę spotkań biznesowych, konferencji, wykładów i szkoleń dedykowanej branży MICE – ze szczególnym uwzględnieniem eventów oraz wyjazdów typu incentive. Być może forma, którą obecnie przyjmą targi WTS, zainteresuje Państwa – w jej ramach polscy przedsiębiorcy z szeroko rozumianej branży turystycznej zaprezentują partnerom krajowym oraz zagranicznym, w tym z Europy, Azji i Afryki, możliwości współpracy handlowej.

Do dyspozycji wystawców III edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show 2018 udostępniono przestrzeń pięciu hal wystawienniczych o łącznej powierzchni ponad 100 tysięcy m kw. Wszystko to sprawia, że w tym roku targi zamierzają osiągnąć frekwencyjny rekord, który szacuje się na nie mniej niż 60 tys. odwiedzających.

Targi będą połączone z Warszawskim Salonem Jachtowym oraz Camper&Caravan Show.
Większość wystawców potwierdziła swój udział w kolejnej edycji targów, co daje możliwość rozszerzenia oferty targowej, a także - zwiększenia liczby wystawców oraz zwiedzających. Jednym z głównych założeń targów World Travel Show 2018 jest promocja polskich i zagranicznych firm działających w branży turystycznej.