PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Zapraszamy na Seminarium Turystyczno-Transportowe w Nadarzynie
16.03.2018

W imieniu Polskiej Izby Turystyki i Krakowskiej Izby Turystyki zapraszamy na Targi WarsawBus &WarsawCoach2018 – wydarzenie, podczas którego w jednym miejscu spotykają się przedstawiciele instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem publicznym. Trzecia edycja targów odbędzie się w dniach 21-23 marca 2018 w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO, w warszawskim Nadarzynie.

W pierwszym dniu Targów 21 marca 2018 (środa) zapraszamy na Seminarium Turystyczno-Transportowe skierowane do branży turystyczno-transportowej. Jego współorganizatorem jest Polska Izba Turystyki.

Program ramowy seminarium:

  • 13:30 Najnowsze informacje w zakresie zmian opodatkowania Polskich przedsiębiorców podatkiem VAT w Europie.
  • 14:00 Zakres działań oraz zadania Rady ds. kompetencji sektora turystyki oraz przykłady dobrych rozwiązań w branży turystycznej i transportu.
  • 14:20 Paszport pilota / przewodnika, jako dokument potwierdzający kompetencje i doświadczenie w obsłudze ruchu turystycznego w zderegulowanym otoczeniu.
  • 15:00 Minimalne wynagrodzenie dla kierowcy – nowe kraje, nowe obowiązki.

REJESTRACJA na udział w seminarium pod linkiem: www.bus.info.pl

Pełna informacja o Seminarium: http://www.kit.krakow.pl/artykul/85-seminarium-turystyczno-transportowe-warsawcoach-2018,

Wydarzenie na Facebooku: https://web.facebook.com/events/226191357939845/

Równocześnie zapraszamy na stoisko PIT, na którym 21 marca będzie można spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami Izby.

O targach

Warsaw Bus 2018 już po raz trzeci będą miejscem spotkań czołowych przedstawicieli instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem publicznym. Będzie to świetna okazja do zapoznania się najnowszymi rozwiązaniami w tej dziedzinie, wymiany doświadczeń – i oczywiście obejrzenia 7 światowych premier autobusów.

Równolegle odbędzie się II edycja Międzynarodowych Targów Transportu Spedycji i Logistyki 2018 - impreza, w której weźmie udział tysiące profesjonalistów związanych z szeroko rozumianą branżą: producenci, dystrybutorzy i importerzy.

Tegoroczne Targi Warsaw Bus zostaną poszerzone o nowe strefy tematyczne i salony branżowe:

Warsaw Rail – Salon transportu szynowego miejskiego i podmiejskiego, to miejsce, w którym zaprezentują się producenci taboru szynowego, wyposażenia wagonów, infrastruktury przystankowej, systemów informatycznych oraz firmy z zakresu doradztwa i finansów.

Warsaw Coach to Salon Przewoźników Turystycznych, gdzie swoją ofertę przewozu osób zarówno na trasach krajowych jak i międzynarodowych przedstawią przewoźnicy turystyczni. Pokazane zostaną też najnowsze modele autobusów dedykowane dla ruchu turystycznego. W strefach Business Caffe na obu imprezach targowych odbędzie się 10 konferencji i spotkań branżowych.

Więcej informacji o targach na oficjalnej stronie III edycji Targów Publicznego Transportu Zbiorowego Warsaw Bus Expo 2018 >>> link do strony