PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

PIT objęła patronatem 23. edycję targów LATO
21.02.2018

Polska Izba Turystyki objęła Patronatem Honorowym PIT kolejną, 23. edycję Targów Turystyki i Wypoczynku LATO 2018. W tym roku na Targi LATO zapraszamy w dniach 13-15 kwietnia 2018 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. 

Targi LATO to kiermasz ofert weekendowych i wakacyjnych, utrzymany w konwencji festynu turystycznego. Konsumenci mogą się tutaj zapoznać z krajową i zagraniczną ofertą wyjazdową, a także propozycjami obozów, kolonii czy zielonych szkół dla dzieci i młodzieży. Jak zwykle na warszawiaków będą czekać liczne atrakcje, m.in. prezentacje, spotkania z podróżnikami, występy zespołów muzycznych, konkursy z nagrodami oraz warsztaty dla dzieci.

Targom LATO towarzyszyć będą, odbywające się równolegle, Targi Regionalia, które wspierają polskich producentów żywności oferujących produkty powstające w oparciu o naturę i tradycję.

Zapraszamy na Targi LATO – wydarzenie, które od lat zachęca do podróżowania, popularyzuje turystykę, ułatwia prezentację ofert polskich przedsiębiorców i pomaga nawiązywać więzi między branżą a klientami.