PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty
Zaproszenie na Forum Polsko-Greckie

Zaproszenie na drugie Forum Polsko-Greckie
13.11.2017

Firma North Events (www.north-e.com ) zaprasza na drugą edycję Polsko-Greckiego Forum Turystycznego i pierwszy cykl spotkań B2B dedykowanych branży MICE poświęconych przedstawieniu Grecji jako idealnej destynacji MICE.

W spotkaniach B2B, które odbędą się 1 grudnia w hotelu Bellotto w Warszawie, swój udział potwierdzili przedstawiciele greckich sieci hotelowych, czołowych agencji DMC oraz Convention Bureaux.

Patronat na wydarzeniem objęła Polska Izba Turystyki, głównymi partnerami forum i spotkań B2B jest Grecka Narodowa Organizacja Turystyczna GNTO (www.visitgreece.gr) oraz linie lotnicze AEGEAN AIRLINES.

Wszyscy uczestnicy spotkań B2B otrzymają greckie upominki oraz rozlosowany zostanie voucher na pobyt w 5 gwiazdkowym hotelu Rodos Palace Convention Resort – ufundowany przez jednego z partnerów.

Wydarzenie jest jednym z elementów dnia branżowego poprzedzającego trzecią edycją targów GRECKA PANORAMA, które odbędą się w dniach 2-3 grudnia na PGE Narodowy w Warszawie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla polskich organizatorów wyjazdów, po uprzedniej rejestracji i potwierdzeniu przez organizatora uczestnictwa. Więcej informacji pod adresem kontakt@greckapanorama.com