PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty
Prezes PIT Paweł Niewiadomski z Patricią Eversbusch ReborąStoisko PITMedal okolicznościowy i dyplom dla PIT

Zakończyły się targi World Travel Show
24.10.2017

Tłumy gości na stoiskach Polskiej Izby Turystyki, dużo wydarzeń towarzyszących, owocnych spotkań i rozmów z partnerami – końca dobiegła druga edycja targów turystycznych w Centrum wystawienniczym PTAK Expo w Nadarzynie.

Druga edycja targów World Travel Show w Nadarzynie odbywała się w dniach 20-22 października 2017 r. Stoisko Polskiej Izby Turystyki było w tym roku zorganizowane we współpracy z firmą MerlinX, dzięki której dla gości dostępna była kawiarenka. Pyszna kawa i profesjonalna, sympatyczna obsługa zapewniona przez MerlinX sprawiła, że rozmowy prowadzone na stoisku PIT przebiegały w doskonałej atmosferze.

Bardzo popularne i chętnie odwiedzane stoisko to nie jedyna aktywność PIT w Nadarzynie. Pierwszego dnia targów, tuż po otwarciu hali wystawienniczej, rozpoczęło się seminarium dla członków Izby poświęcone nowym przepisom dotyczącym ochrony danych osobowych. Szkolenie prowadzone przez współpracującego z izbą eksperta Marka Pióro oraz dyrektora biura GIODO Adrzeja Kaczmarka cieszyło się dużą popularnością.

Również pierwszego dnia targów, w części konferencyjnej hali Ptak Expo, odbyły się posiedzenia komisji problemowych PIT. Obrady Komisji ds. Turystyki Wyjazdowej prowadził p.o. przewodniczącego Leszek Miłosz, Komisji ds. Turystyki Przyjazdowej natomiast – przewodnicząca Anna Jędrocha.

Podczas uroczystego otwarcia targów izbę reprezentował prezes PIT Paweł Niewiadomski, który odbył podczas dwóch dni szereg spotkań z partnerami. Jednym z nich było spotkanie z przedstawicielką kraju partnerskiego targów, Patricią Eversbusch Reborą z Mexico Tourism Board. Spotkanie dotyczyło możliwości współpracy z PIT, promocji Meksyku w Polsce oraz połączeń lotniczych między tym krajem a Polską. Meksyk jest zainteresowany polskim rynkiem i przygotował specjalnie na targi film promocyjny, który wyświetlono podczas spotkania z branżą i mediami, które odbyło się pierwszego dnia. Przedstawiciele Izby wzięli też udział w uroczystym wieczorze na hali targowej.

Drugiego dnia targów odbyła się konferencja z okazji 60-lecia PZM Travel, który jest jednym z ostatnich działających na rynku członków założycieli Polskiej Izby Turystyki. Izbę reprezentowali: prezes Paweł Niewiadomski i wiceprezes Dariusz Wojtal.

Wieczorem podczas uroczystości dla wystawców Polska Izba Turystyki została uhonorowana przez organizatorów specjalnym medalem i dyplomem „za efektywną promocję branży turystycznej oraz wkład w rozwój targów”.