PIT - Polska Izba Turystyki

 Komunikaty

Dla członków PIT

Login:

Hasło:

Wyszukiwanie

Nazwa:

Miasto:

Województwo:
 
Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Komunikaty

» Start » Komunikaty

Szkolenie "Stawki godzinowe w umowach, ochrona danych osobowych"
15.03.2017

Małopolski Oddział PIT zaprasza na szkolenie "Stawki godzinowe w umowach, ochrona danych osobowych", które odbędzie się 7 kwietnia 2017 w Hotelu Wyspiański w Krakowie, Westerplatte 15 od godz. 9.00.

Koszt udziału w szkoleniu dla członków PIT, KIT oraz NIT wynosi 150 zł, dla pozostałych osób 280 zł.

Od początku roku 2017 wynagrodzenie osób zatrudnionych na umowach zlecenia nie może być mniejsze niż 13 zł za godzinę brutto. Wszystkie te umowy objęte są obowiązkiem potwierdzenia liczby godzin realizacji zlecenia. Czy pracodawcy wypłacają zatrudnionym odpowiednie sumy i czy dopełniają nałożonych obowiązków, sprawdzi Państwowa Inspekcja Pracy, która uzyskała prawo kontroli przedsiębiorców bez uprzedzenia i o każdej porze dnia i nocy.

W kwietniu 2016 r Parlament Europejski wprowadził rozporządzenie, które na nowo reguluje ochronę danych osobowych. Do przeprowadzania kontroli w tym zakresie uprawniony jest GIODO. Jak te przepisy mogą wpłynąć na działalność branży turystycznej i z jakimi konsekwencjami za nieprzestrzeganie przepisów powinni się liczyć przedsiębiorcy możecie dowiedzieć na kolejnym szkoleniu, przygotowanym wspólnie przez Krakowską Izbę Turystyki, Małopolski Oddział Polskiej Izby Turystyki oraz Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp z o.o. Oddział Małopolski. Szkolenie poprowadzi Anna Stokłosa – radca prawny, specjalista prawa pracy i ochrony danych.

Zarejestruj się przez formularz online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEXpOw6TSM_TPs_5WMm1NiPaRXoBOdmU7jbkmCuwaCtFl12g/viewform?usp=sf_link