PIT - Polska Izba Turystyki

 Władze

Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

 Stałe Komisje Problemowe

» Start » Władze » Stałe Komisje Problemowe

1. Komisja ds. Organizatorów Turystyki Wyjazdowej    

     Przewodniczący:

     Wiceprzewodniczący:

     Wiceprzewodniczący:

     Wiceprzewodniczący:

     Członkowie:

  • Wojtal Justyna, Intour Polska
  • Grzębowski Andreo, BP Flugo
  • Świątek Jerzy, Signal Iduna
  • Sikorski Paweł, Almatur
  • Matiaszczyk Artur, Trade&Travel Company
  • Nasiłowski Sebastian, Tourist Polska
  • Molus Janusz, Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
  • Kurak Kamil, Travel Expert
  • Handzlik Janusz, BP Tęcza
  • Hajduk Monika, Exim Tours
  • Kasprowicz Cezary, PZM Travel
  • Kołłątaj Andrzej, Areatour
  • Hanusek Piotr, Almatur Katowice
  • Szepczyńska Katarzyna, AXA
  • Orłowska Czesława, Raytan Tour
  • Kociszewski Piotr, BP Pitur

 

2. Komisja ds. Organizatorów Turystyki Przyjazdowej  

     Przewodnicząca:

     Wiceprzewodniczący:

     Członkowie:

  • Kurak Kamil, Travel Expert
  • Ławreniuk Eugeniusz, PUHP Junior
  • Milik Tadeusz, Furnel International Sp. z o.o.
  • Szegidewicz Jerzy, Instytut Gospodarki Turystycznej
  • Oszal Olga, Abdar BP
  • Weintrit Ewa Ave Incoming Touroperator
  • Wojtal Dariusz Intour Travel Polska
  • Jakubiak Dariusz TRIP
  • Kołłątaj Andrzej Areatour
  • Orłowska Czesława Raytan Tour

 

3. Komisja ds. Agentów Turystycznych    

     Przewodniczący:

     Wiceprzewodnicząca:

     Wiceprzewodnicząca:

     Członkowie:

  • Łastowska Anna (Lexan)
  • Kondys-Sikora Jolanta (Sky Tours) 

 

4. Komisja ds. Transportu Lotniczego

     Przewodniczący: Krzysztof Góralczyk, Sports Tourist

     Wiceprzewodnicząca:

     Wiceprzewodniczący:

     Wiceprzewodniczący:

     Członkowie:

  • Wolski Maciej, TeneTour
  • Górski Andrzej, Olimp Air BP
  • Molus Janusz, Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
  • Milik Tadeusz, Furnel Travel International Sp. z o.o.
  • Szczęśniak Piotr, Profitravel
  • Olejnik Tomasz (Nova Travel)

 

5. Komisja ds. Turystyki Krajowej i Obiektów Noclegowych    

     Przewodnicząca: Agnieszka Zyzało, PT SZOT

     Członkowie:

  • Olszewski Andrzej, Żywe Muzeum Piernika
  • Byliński Paweł, OW Pod Lipami
  • Nasiłowski Sebastian, Tourist Polska
  • Przybyło-Kisielewska Karina, Fontia Sp. z o.o.
  • Kołłątaj Andrzej, Areatour
  • Sawiuk Joanna, BP Olimp

   

 6. Komisja ds. Turystyki Młodzieżowej

     Przewodniczący:

     Członkowie:

  • Zwoliński Bogdan, Agencja Turystyczna Wonderlands Sp. z o.o.
  • Karwat Małgorzata, Galaktyka Travel
  • Byliński Paweł, OW Pod Lipami
  • Olszewski Tadeusz, Krystad
  • Nasiłowski Sebastian, Tourist Polska
  • Maziński Krzysztof, BUT
  • Jura Dagmara, UM
  • Kindler Andrzej, Szarpie Travel
  • Świątek Jerzy, Signal Iduna
  • Grabowy Mariusz, Megatours
  • Opalińska Alicja, Mazury PTTK
  • Urbański Piotr, Almatur
  • Kopacz Andrzej Harctur Warszawa

6. Komisja Programowo-Statutowa

Przewodniczący:

Członkowie:

  • Kindler Andrzej, Szarpie Travel
  • Skalska Danuta, Satoria
  • Byliński Paweł, Profines
  • Miłosz Leszek,
  • Nasiłowski Sebastian, Tourist Polska
  • Kurak Kamil, Travel Expert
  • Smieszek Wojciech, Szarpie Travel
  • Niewiadomski Paweł, Holiday Tours
  • Wojtal Dariusz, Intour Travel Polska
  • Chmielewski Grzegorz, Poltours
  • Tadeusz Milik, Furnel Travel International
  • Tryba Maciej, Merigo 
  • Sikora Ryszard, Członek Honorowy PIT 
  • Karwat Małgorzata, Galaktyka Travel