PIT - Polska Izba Turystyki

Certyfikat - chcesz powiększyć, kliknij
Travelife


Kongres Turystyki 2016EOS

Partner Global Information Security Sp. z o.o.

 Informacje dla turystów

cartier love bracelet|http://www.bangkokmetro.co.th/oldweb/|http://www.kqv.com/files/?h-belts

Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

Numer 112

 Komunikaty zobacz więcej »

 • Seminarium ECTAA i Forum agentów IATA - zapraszamy na branżowe spotkania 22 listopada organizowane przez PIT
  19.11.2018

  Już pierwszego dnia targów TT Warsaw Polska Izba Turystyki zaprasza na dwa ważne wydarzenia poświęcone problemom istotnym dla branży turystycznej. Pierwsze z nich, organizowane pod patronatem ECTAA, dotyczy wdrażania dyrektywy turystycznej i ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. Tuż po nim zapraszamy na Forum dla Agentów IATA na temat nowego systemu zarządzania NewGen ISS, organizowane wspólnie ze Zrzeszeniem Agentów IATA.

 • TT Warsaw: Seminarium PIT i POT o komercjalizacji produktu turystycznego i bezpieczeństwie turystów
  09.11.2018

  W związku z odbywającymi się w dniach 22-24 listopada 2018 roku, Międzynarodowymi Targami Turystycznymi TT Warsaw, serdecznie zapraszamy na organizowane przez Polską Izbę Turystyki we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną seminarium „Komercjalizacja produktu turystycznego – Bezpieczeństwo turystów zagranicznych podczas podróży po Polsce”.

 • PIT partnerem Meet the Bidder. W programie dyskusja o umowach B2B
  08.11.2018

  Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym MICE – umowy B2B w świetle nowej dyrektywy turystycznej i ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, który odbędzie się w ramach kolejnej edycji Meet the Bidder 21 listopada 2018 r.

 • Zapraszamy na TT Warsaw 2018 - najważniejsze wydarzenie branżowe roku!
  25.10.2018

  Serdecznie zapraszamy do udziału w 26 edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2018, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 22–24 listopada 2018 roku. Zachęcamy też do odwiedzenia stoiska Polskiej Izby Turystyki.

 • Organizacja turystyki dzieci i młodzieży - zapraszamy na warsztat PIT 19.10.2018
  08.10.2018

  Polska Izba Turystyki serdecznie zaprasza na prezentację i warsztaty skierowane do dyrektorów i nauczycieli placówek szkolnych i przedszkolnych oraz organizatorów turystyki młodzieżowej poświęcone zastosowaniu nowych regulacji prawnych przy organizowaniu turystyki dzieci i młodzieży: Jak bezpiecznie i zgodnie z obowiązującym prawem organizować turystykę dzieci i młodzieży.

 • Zapraszamy na stoisko PIT na targach TT Warsaw 2018
  13.09.2018

  Serdecznie zapraszamy do udziału w 26. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2018, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 22–24 listopada 2018 roku. Dla członków Polskiej Izby Turystyki organizatorzy przygotowali specjalną ofertę promocyjną w ramach współpracy z TT Warsaw.

 • Bądź na targach World Travel Show razem z PIT!
  10.09.2018

  Zapraszamy do udziału w III edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show, która odbędzie się w dniach 19-21 października 2018 roku w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo. Zapraszamy także na stoisko PIT - dla członków Izby w ramach współpracy przewidziano specjalną ofertę promocyjną. Szczegóły oferty znajdują się w części dostępnej dla członków PIT po zalogowaniu.

 • Kolejny termin szkolenia PIT z podatku VAT w branży turystycznej - Warszawa, 28 września 2018
  27.08.2018

  W związku z ogromnym zainteresowaniem, Polska Izba Turystyki organizuje kolejną edycję szkolenia: "Podatek VAT w branży turystycznej w kontekście ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych oraz zmian ustawy o VAT", które odbędzie się 28.09.2018 w Warszawie. Zarejestrować można się pod linkiem https://systemcoffee.pl/?lang=pl&go2rej=1&kid=823.

 • Podróżni poszkodowani w Giżycku - Polska Izba Turystyki przypomina...
  10.08.2018

  W związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi skandalicznej sytuacji z Giżycka, gdzie nie doszło do realizacji zagranicznych wycieczek, których uczestnikami mieli być pracownicy 5 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej i ich dzieci (poszkodowanych ok. 150 osób) Polska Izba Turystyki przypomina, iż tylko korzystanie z usług legalnie działającego organizatora, czy przedsiębiorcy ułatwiającego nabywanie powiązanych usług turystycznych, gwarantuje na wypadek jego niewypłacalności pokrycie kosztów kontynuacji imprezy, lub zwrot poniesionych wpłat za imprezę. Gwarantem jest Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 Artykuły naszych ekspertów zobacz więcej »

 
 
 
Facebook

Innowacyjny Program Aktywizacji Turystyki Przyjazdowej do Polski


Certyfikowani przedsiębiorcy
KIGNET Innowacje

 Partnerzy

Ministerstwo Sportu i Turystyki Ministerstwo Sportu i Turystyki
Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP
Organizacja Narodowych Związków Biur Podróży w Unii Europejskiej Organizacja Narodowych Związków Biur Podróży w Unii Europejskiej
Polska Organizacja Turystyczna Polska Organizacja Turystyczna
Krajowa Izba Gospodarcza Krajowa Izba Gospodarcza
Ministerstwo Gospodarki Ministerstwo Gospodarki
Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń SA.
Tour Salon Tour Salon
MT Targi Polska Sp. z o.o. MT Targi Polska Sp. z o.o.
KadryTurystyki.pl KadryTurystyki.pl
Stowarzyszenie Polsko-Amerykańskich Biur Podróży Stowarzyszenie Polsko-Amerykańskich Biur Podróży
Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie
Teraz Polska Teraz Polska
Zarabiaj na turystyce Zarabiaj na turystyce
Medycyna na Krańcach Świata Medycyna na Krańcach Świata