PIT - Polska Izba Turystyki

Certyfikat - chcesz powiększyć, kliknij
Travelife


Kongres Turystyki 2016EOS

Partner Global Information Security Sp. z o.o.

 Informacje dla turystów

cartier love bracelet|http://www.bangkokmetro.co.th/oldweb/|http://www.kqv.com/files/?h-belts

Polska Izba Turystyki
Biuro Wykonawcze
Marszałkowska 9/15 lok. 29
00-626 Warszawa
tel. 22 826 55 36
fax. 22 826 55 36

Numer 112

 Komunikaty zobacz więcej »

 • Szkolenia dla branży turystycznej z unijnym dofinansowaniem
  20.04.2018

  Polska Izba Turystyki wraz z certyfikowanym operatorem szkoleniowym JBBR Strategy & Innovation Sp. z o.o. przygotowały dla Państwa unikalny, dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej Pakiet Edukacyjny obejmujący szkolenia i kursy z zakresu prowadzenia działalności turystycznej. O dofinansowania mogą się ubiegać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające siedziby w województwach: wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, małopolskim, łódzkim, dolnośląskim, lubelskim, lubuskim, opolskim, podlaskim, śląskim, podkarpackim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim i zachodniopomorskim.

 • Aktualna informacja o szkoleniach z ustawy
  10.04.2018

  Polska Izba Turystyki organizuje cykl szkoleń objaśniających nowe regulacje prawne wprowadzane ustawą z dnia 24 listopada 2017 o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. Przed nami jeszcze szkolenia w Łodzi i Warszawie, zapraszamy także na praktyczne warsztaty poświęcone standardowym warunkom uczestnictwa w imprezie turystycznej.

 • Andrzej Kindler przewodniczącym Rady POT
  06.04.2018

  W Warszawie odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Polskiej Organizacji Turystycznej VII kadencji. Na stanowisko przewodniczącego Rada jednogłośnie wybrała Andrzeja Kindlera, wiceprezesa Polskiej Izby Turystyki. Wiceprzewodniczącą została Katarzyna Gądek, zastępca Dyrektora Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krakowa.

   

 • Pogodnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy!
  30.03.2018

 • Projekt "PIT szkoli z ustawy turystycznej" wystartował
  21.03.2018

  Za nami pierwsze z cyklu szkoleń organizowanych przez Polską Izbę Turystyki przy wsparciu jej Oddziałów. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowanie: w Krakowie wzięło w nim udział blisko 100 osób, w Katowicach ponad 50. O tym, co zmieniają nowe regulacje w funkcjonowaniu rynku turystycznego, mówili Paweł Niewiadomski, prezes PIT oraz Leszek Miłosz, p.o. przewodniczącego Komisji ds. Organizatorów Turystyki Wyjazdowej PIT.

 • Zespół roboczy opracuje wzory zapisów umów i warunków uczestnictwa
  19.03.2018

  W dniu 12 marca 2018 r. w Warszawie odbyło się posiedzenie Komisji ds. Organizatorów Turystyki Wyjazdowej PIT. Na spotkaniu dyskutowano o praktycznych aspektach wdrożenia ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych w zakresie zmian we wzorach dokumentów i procedurach związanych z oferowaniem, zawieraniem i realizacją umów o udział w imprezie turystycznej.

 • Zapraszamy na Seminarium Turystyczno-Transportowe w Nadarzynie
  16.03.2018

  W imieniu Polskiej Izby Turystyki i Krakowskiej Izby Turystyki zapraszamy na Targi WarsawBus & WarsawCoach 2018 – wydarzenie, podczas którego w jednym miejscu spotykają się przedstawiciele instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem publicznym. Równocześnie zapraszamy na Seminarium Turystyczno-Transportowe, które odbędzie się pierwszego dnia targów - 21 marca 2018.

 • Polska Organizacja Turystyczna zaprasza na portugalski warsztat turystyczny
  15.03.2018

  Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) planuje organizację WARSZTATU TURYSTYCZNEGO dla profesjonalistów, który odbędzie się w dniu 11 października 2018 w Lizbonie. Ze strony polskiej sprawami organizacyjnymi zajmuje się Polska Organizacja Turystyczna.

 • PIT powołał zespół roboczy ds. podatków
  14.03.2018

  28 lutego br. odbyło się w Krakowie pierwsze spotkanie specjalnej grupy roboczej ds. podatków przy Polskiej Izbie Turystyki. Podczas spotkania omawiane były bieżące problemy branży turystycznej ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania stanowiska PIT w sprawie rozważanej przez Komisję Europejską reformy systemu VAT marża.

 Artykuły naszych ekspertów zobacz więcej »

 
 
 
Facebook

Innowacyjny Program Aktywizacji Turystyki Przyjazdowej do Polski


Certyfikowani przedsiębiorcy
KIGNET Innowacje

 Partnerzy

Ministerstwo Sportu i Turystyki Ministerstwo Sportu i Turystyki
Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP
Organizacja Narodowych Związków Biur Podróży w Unii Europejskiej Organizacja Narodowych Związków Biur Podróży w Unii Europejskiej
Polska Organizacja Turystyczna Polska Organizacja Turystyczna
Krajowa Izba Gospodarcza Krajowa Izba Gospodarcza
Ministerstwo Gospodarki Ministerstwo Gospodarki
Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń SA.
Tour Salon Tour Salon
MT Targi Polska Sp. z o.o. MT Targi Polska Sp. z o.o.
Stowarzyszenie Polsko-Amerykańskich Biur Podróży Stowarzyszenie Polsko-Amerykańskich Biur Podróży
Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie
Teraz Polska Teraz Polska
Zarabiaj na turystyce Zarabiaj na turystyce
RST sp. z o.o. sp. k. RST sp. z o.o. sp. k.