POLSKA IZBA TURYSTYKI NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH TURYSTYCZNYCH ITTF WARSAW


Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw, które rozpoczęły swoją historię w dniach 16-18 marca 2023 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, to odpowiedź na potrzeby branży turystycznej, która od dłuższego czasu zmaga się z różnymi problemami. 

 

Polska Izba Turystyki we współpracy z Grupą MTP podjęła wyzwanie stworzenia nowej płaszczyzny dla spotkania wszystkich partnerów zaangażowanych w rozwój i promocję podmiotów z sektora szeroko pojętej turystyki.

Podczas trzech intensywnych dni blisko 4 000 profesjonalistów i miłośników podróżowania z 60 krajów miało okazję spotkać się w środowisku branżowym, aby porozmawiać o wyzwaniach, o najnowszej ofercie, czy aktualnych trendach w szeroko rozumianej turystyce. To był dobrze zainwestowany czas wypełnionych licznymi rozmowami, konferencjami i prelekcjami. Jak powiedziało nam wielu wystawców i klientów, takie wydarzenie było potrzebne i oczekiwane w tej branży od dawna.

Na stoiskach, zajmujących dwa piętra Pałacu Kultury i Nauki swoje najnowsze propozycje zaprezentowało aż 154 wystawców z ponad 20 krajów! Dopełnieniem oferty był bez wątpienia atrakcyjny program wydarzeń, w organizację którego zaangażowane były najważniejsze organizacje turystyczne, z Polską Organizacją Turystyczną i Polską Izbą Turystyki na czele. Regionem Partnerskim  I edycji targów ITTF Warsaw było Mazowsze.

Podczas spotkań branżowych, które obfitowały w wiele ważnych i inspirujących dyskusji, mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w turystyce, a także poznać oczekiwania i wyzwania na jakie należy się przygotować.

Fotorelacja z wydarzenia na profilu FB Polskiej Izby Turystycznej

Przygotowanie Targów >>

Uroczyste otwarcie >>

Stoisko PIT >>

Debata CMRT i PIT >>

 

 ittf konkurencja

Powiązane artykuły

WSPÓŁPRACA (PIT) I STOWARZYSZENIA (MATTA)

USTANOWIENIE FUNDACJI CMRT

KONFERENCJA CMRT